Acun Ilıcalı’dan Survivor Ekstra yayınında İlhan Mansız uyarısı

Acun Ilıcalı,  Survivor Esktra programına canlı yayında müdahale etti ve İlhan Mansız hakkında iddialar üzerine sert uyarıda bulundu.

TVAktuel.com ÖZEL-Furkan Dede ve Esra Eron’un sunduğu, Semih Öztürk ve Kemal Özcanlı’nın yorumculuk yaptığı, TV8 ve TV8,5’da canlı olarak ortak yayınlanan Survivor Ekstra programında ilginç anlar yaşandı. Program sunucusu Furkan Dede, İlhan ve Adem’in kendi isimlerini gönüllü olarak eleme adayı yazdırmasına ‘PR çalışması yaptılar’ dedi.

Furkan Dede programda İlhan hakkında “Bu hafta Sabriye’yi koruma olayı tam olarak bir PR çalışmasıdır. Adem ve İlhan son hafta olaylara girmeyelim Sabriye’yi koruyalım dediler. Bayram değil seyran değil eniştem benim niye öptü? Sabriye’yi ne zaman korudu da İlhan şimdi yaptı? Bu pr çalışmasıdır.   İlhan ve arkaşdaşları, Sabriye ve Adem’i aday gösterseler negatif bir durum olabilirdi toplu oylama öncesinde. Bu topa girmediler ve sessiz bir hafta geçsin istediler” yorumlarında bulundu.

ACUN CANLI YAYINDA SUNUCUYU CEPTEN ARADI!

Acun Ilıcalı, canlı yayında İlhan Mansız ve Adem Kılıçcı hakkında yapılan yorumlara kızdı ve sunucu Furkan Dede’yi cep telefonundan aradı. Canlı yayın sırasında sunucu Furkan Dede’nin cep telefonu arayan Ilıcalı’nın konuşması telefon hoparlörinden canlı yayına verildi.

“SEN BU İDDİALARI İLHAN MANSIZ DIŞARDAYKEN SÖYLE”

Sunucu Furkan Dede, İlhan Mansız ve Adem’in gönüllü olarak eleme adayı kendilerini göstermesini canlı yayında ‘Bu yapılan pr çalışmasıdır’ olarak yorumlayınca, Acun Ilıcalı yayına bağlandı.

“YAPILAN YORUMLAR YARIŞMACIYI ZAN ALTINDA BIRAKMAKTIR”

Ilıcalı, yapılan yorumları suçlama olarak nitelendirerek, “Cevap hakkı doğuracak şekilde kötü niyetliler diyemezsiniz. Bu bir taktik olabilir ancak onlar cesaretle isimlerini yazdırmışlar. Bunu pr çalışması demek beyin okumaktır, iddiada bulunmaktır. Cevap hakkını kullanamayacak kişilere bu tip suçlamaları programda yapamazsınız” dedi. Ilıcalı, sunucu Dede’ye tatlı sert bir uyarıda da bulunarak “Sen bu iddiaları İlhan Mansız yarışmadan çıkınca söyle” dedi.

ILICALI’DAN SURVİVOR YORUMCULARINA UYARI

Acun Ilıcalı, yapılan yorumlarla ilgili sunucu Furkan Dede’yi uyararak şunları söyledi:

“Ünlülerin verdiği bir karar üzerine bir taktik olarak değerlendirebilirsiniz. Ama yayındayken, böyle hareket yapan arkadaşlarımızın kötü niyetli olduğunu iddia etmeyin. Siz nerdeyse bunu yapanlara sahtekar diyeceksiniz. Adem ve İlhan uyanıklık yaptı demeye getriiyorsunuz bu eleştiri fazla siz adamların beynini mi okuyorsunuz? Sizinki bir suçlama pr çalışması diyerek iyi niyet yok diyorsunuz.

Sen kendisine menfaat sağladı, insanlara şirin göründü demek istiyorsun. Bunu stüdyoda  paylaşmamalısın bu iddiaya giriyor artık. Cesaret göstermiş iki yarışmacıyı taktik yaptı diyebilirsin ama menfaat sağladı pr yaptı diyemezsin.

Bugüne kadar hiç bir programdaki yorumlara müdahalede bulunmadım tüm yorumcularımız özgürdüler ve istediklerini söyleyebilirler. Yarışmacının cevap hakkı yok orada ihlal olmuş oluyor. PR çalışması diyorsun buna cevap veremiyorlar.  Bu yarışmacıları zan altında bırakmak oluyor.

Kimse ne olacağını bilmiyor kendisi de gidebilir oylama sonucunda. Ama sen bunu uyanıklık yaptı diye söylüyorsun.  Programlarda şöyle sıkıntı oluyor, söylüyorsunuz cevap veremiyor en azından buna artık dikkat edelim. Her eleştireye açığım yarışmacılarla ilgili olan, ancak cevap hakkı doğmasın zan altında bırakmayın kimseyi.

SURVİVOR’DA ELEME ÖNCESİNDE NE OLMUŞTU?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımından Ogeday ve Volkan elemeye kalmıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden ünlüler takımı ise bir strateji yaparak, kendi takımlarından elenen olmaması için güçlü aday çıkarmışlardı. Ünlülerde Adem’in isteği üzerine Sabriye’nin adı yazılmadı ve  İlhan Mansız ile Adem gönüllü olarak eleme adayı olarak isimlerini yazdırdılar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı’dan Survivor Ekstra yayınında İlhan Mansız uyarısı

x