baby sensory

Arka Sokaklar’da Hüsnü Komiser’e tepki yağdı!

‘Derhal diziyi bırak’

14 Aralık 2017 Perşembe, 15:40

Yıllardır ekrana gelen ‘Arka Sokaklar’ dizisinin fenomen karakterlerinden biri olan Hüsnü komisere bu aralar seyirciler tepki yağdırıyor.

Özgür Ozan’ın canlandırdığı karaktere seyircinin öfkelenme nedeni ise hayli ilginç. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Hüsnü komiserin yeni tanıştığı Gonca Hanım’a evlilik teklifinde bulunması senaryo gereği ölen eşi Suat Hanım’a vefasızlık olarak değerlendirildi.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Hüsnü Komiser’in sürpriz evlilik teklifine sosyal medyadan tepki yağdı.

HÜSNÜ KOMİSER’DEN EVLİLİK TEKLİFİ
Diziye birkaç bölüm önce dahil olan Gonca Hanım, Hüsnü Komiser’in başını döndürdü. Ve deli divane aşık olduğu, 5 çocuğunun annesi Suat’ı bir anda unutuverdi.  Bu hafta ekrana gelecek  ‘Arka Sokaklar’ isimli dizinin 461. bölümde Hüsnü Komiserin senaryo gereği Gonca Hanım’a evlilik teklifinde bulunması dizinin daimi takipçilerini rahatsız etti. Soyal medyada çok sayıda eleştirel yorumda bulunan izleyiciler, ağırlıklı olarak Hüsnü Çoban’ın üzerinde senaristleri hedef aldı.

You must be logged in to post a comment Login