Avcı dizisinin konusu ve oyuncuları

Cansu Dere Ezel ekibinin yeni dizisi Avcı’da…

15 Eylül 2017 Cuma, 14:45

Avcı dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor. Avcı dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Gold Film’in yeni dizisi Avcı‘nın kadın başrol oyuncusu belli oldu. Ezel’in senaristi Kerem Deren ve yönetmeni Cem Karcı’nın yeni projesi Avcı’da Barış Falay’dan sonra Cansu Dere de rol alacak. Cansu Dere ve Barış Falay, unutulmaz dizi Ezel’den sonra yine aynı ekibin yeni projesi olan Avcı dizisinde birlikte rol alacak.

Cansu Dere‘nin adı daha önce Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynayacağı Fatih dizisi için geçmişti. Ancak Fatih dizisiyle anlaşma yapmayan Cansu Dere’nin yeni dizisi Avcı oldu.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre;   Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü üstleneceği ‘Fatih’ dizisinden gelen teklifi doğrulayan Dere, “Senaryoyu okudum, içime sinmedi” şeklinde konuştu. Burcu Biricik ve Barış Falay’ın oynayacağı ‘Avcı’ dizisi için görüşme yaptığını ve teklife sıcak baktığını da sözlerine ekleyen oyuncu, “Çekimler önümüzdeki aylarda başlayacak. Her şey kısmet” açıklamasını yaptı.

Henüz kanalı belli olmayan Avcı dizisi 2018 Ocak ayında ekranlara gelmeye başlayacak.

Barış Falay ve Cansu Dere Ezel dizisinde birlikte rol almıştı

‘Ezel’ dizisinin senaristi Kerem Deren ve ‘Ezel’ dizisinin yönetmeni Cem Karcı’nın ‘Avcı’ dizisi için yeniden buluştuğu açıklanmıştı. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizinin başrol oyuncusu son olarak ‘Paramparça’ dizisinde izlediğimiz Barış Falay oldu.

 

 

You must be logged in to post a comment Login