Aşk Yalanı Sever dizisi

Aşk Yalanı Sever dizisinin yayın tarihi belli oldu.

28 Mart 2016 Pazartesi, 23:30

Aşk Yalanı Sever dizisinin konusu nedir hangi oyuncular rol alıyor, Aşk Yalanı Sever dizisi hakkında tüm haberler

FOX’un merakla beklenen Mia Yapım imzalı yeni dizisi Aşk Yalanı Sever‘in yayın tarihi belli oldu.. Başrollerinde Eren Hacısalihoğlu, Buse Arslan, Seda Güven, İsmail Ege Şaşmaz, İlhan Şeşen, Ünal Silver, Yeşim Gül, Zuhal Yalçın ve Arif Erkin’in yer aldığı, yapımcılığını Mia Yapım – Banu Akdeniz’in üstlendiği dizi bir yalan üzerine kurulan ilişkinin gerçek bir aşka dönüşmesini konu alıyor. Aşk Yalanı Sever dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı ilk bölümüyle Fox TV ekranlarında olacak.
AŞK YALANI SEVER 1. BÖLÜM FRAGMANI

Kadrosunda Seda Güven, Eren Hacısalioğulları, Arif Erkin, İlhan Şeşen, Ünal Silver, Ahmet Kayakesen, Murat Okay, Yeşim Gül ve Makbule Meyzinoğlu’nun bulunduğu dizinin çalışmaları son hız devam ediyor.  Daha önce Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi gibi başarılı dizilere imza atan yapım şirketinin yeni dizisi Aşk Yalanı Sever çok yakında Fox TV ekranlarında yayınlanacak.aşk-yalanı-sever

Başrollerinde Buse Arslan, Eren Hacısalihoğlu, Seda Güven, İsmail Ege Şaşmaz ve usta oyuncu Arif Erkin’in yer aldığı Aşk Yalanı Sever çok yakında FOX ekranlarında başlıyor.

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği romantik komedi türündeki aile ve aşk üzerine kurulu bir fedakarlık hikayesi olan yeni dizinin kadrosunda; İlhan Şeşen, Ünal Silver, Zuhal Yalçın gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Bir Kore dizisi olan My Girl’ün hikayesinden yola çıkılarak hazırlanan dizinin ilk iki bölüm senaryosu; Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren’in, devam senaryolar da Verda Pars ve Şeyda Delibaşı’nın kaleminden ekrana yansıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu yer alırken yapımcılığını ise Mia Film, Banu Akdeniz üstleniyor.

İşte dizinin konusu

Koçoğlu otellerinin kurucusu Hüseyin Koçoğlu (Arif Erkin), geçirdiği kalp krizi sonucu ölüm döşeğindedir. Hayata tutunmak için sevgili torunu Ferit’ten (Eren Hacısalihoğlu) tek istediği, yıllar önce yaşadığı gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya gelen kızının ölüm haberiyle beraber varlığından yeni haberdar olduğu Ece Öztürk’ün bulmasıdır.  Ferit, tüm yolları denemiş ama Ece’nin izini bulamamıştır. Dedesinin son arzusunu yerine getirmek için çırpınan ve çaresiz kalan genç adam, sevgilisi Gonca’nın (Seda Güven) teklifini kabul ettiğinde kendisini büyük bir yalanın içinde bulur. Bu yalanın baş rolünde ise Peri Aslan (Buse Arslan) vardır.

aşk-yalanı-sever-fox-tv

AŞK YALANI SEVER DİZİSİNE İKİ YENİ OYUNCU

Mia Yapım’ın yeni dizisi ”Aşk Yalanı Sever”e iki yeni oyuncu dahil oldu!

Kadrosunda Arif Erkin, İlhan Şeşen, Ünal Silver, Ahmet Kayakesen ve Makbule Meyzinoğlu’nun bulunduğu diziye Küçük Kadınlar, Son Bahar dizilerinde rol alan Murat Okay ve Ömre Bedel, Sensiz Olmaz, Dila Hanım ve Alın Yazım dizilerinde rol alan Yeşim Gül dahil oldu.

AŞK YALANI SEVER DİZİSİ

2016 yılı yeni bir romantik komedi dizisinin hazırlıklarına başlandı. Avrupa Avrupa ve Kocamın Ailesi’nin yapım şirketi Mia Yapım’ın yeni dizisi Aşk Yalanı Sever’inilk oyuncuları İlhan Şeşen, Arif Erkin ve Ünal Silver olmuştu. Diziye iki yeni oyuncu daha katıldı.

aşk yalanı sever

Yapımcı Banu Akdeniz ile Aşk Yalanı Sever’in başrol oyuncusu İlhan Şeşen

Kocamın Ailesi’nin Fatih’i Ahmet Kayakesen ve ‘Çalıkuşu’ ve ‘Güllerin Savaşı’ gibi yapımlarda rol alan Makbule Meyzinoğlu dahil oldu. Ahmet Kayakesen dizide ‘Serdar Koçoğlu’ karakterine hayat verecek. Annesini ise ‘Nihal Koçoğlu’ karakteriyle Makbule Meyzinoğlu canlandıracak. Cast ve senaryo çalışmaları devam eden dizinin çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak.

Makbule Meyzinoğlu

Makbule Meyzinoğlu

 

You must be logged in to post a comment Login