Çalgı Çengi hayranlarına yeni film müjdesi

28 Mart 2016 Pazartesi, 23:29

Tam 5 yıl aradan sonra  Çalgı Çengi filminin ikincisi geliyor.  Çalgı Çengi‘nin ikincisi olacak Çalgı Çengi 2: Allahım Sana Geliyorum 2017´de sinemaseverlerle buluşacak.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in yine başrolde olacağı ´Çalgı Çengi 2´nin geleceği haberi şimdiden büyük heyecan uyandırdı. Üstelik filmin yine yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapacak olması, başrol oyuncularının ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in olması şimdiden çok ama çok güleceğimiz bir proje gelebileceğini gösteriyor.

Çalgı Çengi 2 Allahım Sana Geliyorum  filminin senaryosu da Selçuk Aydemir’e ait olacak. Filmde Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in yanı sıra Bora Akkaş ve Cahit Gök gibi isimler de rol alacak.

Filmin konusu ise şöyle: İlk filmde başlarını mafya ile tesadüfen belaya sokan ikili, devam filminde sürdürdükleri hayatı geride bırakıp, yola mafya ile beraber devam etme kararı alacak gibi görünüyor.Çalgı Çengi 2  Allahım Sana Geliyorum  filmi 2017´de sinema salonlarında ki yerini alacak. Kesin tarih henüz belli olmadığından netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

You must be logged in to post a comment Login