baby sensory

Aşkın Dili Yok dizisi

Deniz Çakır ve Yiğit Özşener iddialı dizisine 4 yeni oyuncu

21 Kasım 2014 Cuma, 12:30

Aşkın Dili Yok dizisi, konusu ve oyuncuları. 

AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİNE BÜYÜK ŞOK / YENİ HABER

AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİNE 4 YENİ OYUNCU

Çok yakında ekranlara gelecek olan ‘Aşkın Dili Yok’ dizisine 4 yeni isim dahil oldu!​

Boyut Film’in yapımcılığını üstlendiği, Aydın Bulut’un yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Yiğit Özşener, Deniz Çakır, Murat Ünalmış, Denise Capezza, Deniz Türkali ve Orhan Alkaya’nın yer aldığı Aşkın Dili Yok’un 4 oyuncusu daha belli oldu.​

İlk isim Benim İçin Üzülme’nin güldüren yüzü mucit Arif (Timur Ölkebaş) olacak. Bir diğer isim ise Acemi Dadı, Kurşun Bilal ve son olarakta Güneşi Beklerken dizisinde rol alan Levent Sülün olacak. Benim İçin Üzülme dizisinden Mehmet Polat rol alacak. Dizide yer alacak bir diğer son isim ise Akasya Durağı dizisinde rol alan Ertem Eser olacak.​

AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Güzel oyuncu Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Murat Ünalmış’ın başrollerini paylaştığı Aşkın Dili Yok adlı yeni dizinin çekimlerine başlandı. Yapımcılığını Boyut Film’in üstelendiği dizinin çekimleri İzmir, Kuşadası, Şirince, Bitlis, Tatvan ve Van’da gerçekleşiyor. Türkiye’de çeşitli devlet kademelerinde görev yapan memurların hayatlarını anlatan dizide Deniz Çakır acılı bir Kürt kadını olarak ekranlara gelecek. Kocası faili meçhul cinayete kurban giden, insan hakları derneğinin avukatlığını yapan bir kadını canlandıracak olan Çakır, aynı zamanda dizide Kürtçe de konuşacak. Dizinin yayınlanacağı kanal ise henüz belli değil.

AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Başrollerinde Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Murat Ünalmış, Deniz Türkali, Denise Capezza ve Orhan Alkaya’nın yer aldığı Aşkın Dili Yok dizisinin bir oyuncusu daha belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu ve Star TV’de yayınlanması beklenen Boyut Film – Murat Tokat imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Hırsız Polis, Geniş Aile ve Osmanlı Tokadı dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Bülent Çolak dahil oldu.

Aşkın Dili Yok, Kasım’da!

DENISE CAPEZZA AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİNDE

Başrollerinde Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Murat Ünalmış, Deniz Türkali ve Orhan Alkaya’nın yer aldığı Aşkın Dili Yok dizisinin kadrosuna bir isim daha dahil oldu!

Denise Cappeza

Denise Cappeza

Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu, Boyut Film – Murat Tokat imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Uçurum, İnadına Yaşamak ve Düşler ve Umutlar dizilerinde rol alan güzel oyuncu Denise Capezza dahil oldu.

DENİZ TÜRKALİ AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİNDE

Başrollerinde Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Murat Ünalmış ve Orhan Alkaya’nın yer aldığı ve Kanal D’de yayınlanacak olan Aşkın Dili Yok dizisinin kadrosuna bir isim daha dahil oldu!

deniz turkali

Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu, Boyut Film – Murat Tokat imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Fatmagül’ün Suçu Ne ve Galip Derviş dizilerinde rol alan Deniz Türkali dahil oldu.

ORHAN ALKAYA AŞKIN DİLİ YOK  DİZİSİNDE

Başrollerinde Deniz Çakır, Yiğit Özşener ve Murat Ünalmış’ın yer alacağı, senaryosunu Pervin Okur’un yazdığı  Boyut Film imzalı Aşkın Dili Yok dizisinin kadrosuna daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Al Yazmalım dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Orhan Alkaya dahil oldu.

ASKIN DİLİ YOK ORHAN ALKAYA

SÜREÇ ‘AŞK’LA ANLATILACAK

‘Çözüm süreci’ tartışmaları devam ederken, ekrana cesur bir dizi geliyor.

Güneydoğu’daki dramın anlatılacağı ‘Aşkın Dili Yok’ta  Deniz Çakır ve Yiğit Özşener rol alacak.

iÇ SAVAŞI  ANLATACAK

Boyut Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Aşkın Dili Yok’, barış sürecinin konuşulduğu şu günlerde Güneydoğu’daki iç savaşı anlatacak. Dizinin başrollerinde Yiğit Özşener, Murat Ünalmış, Deniz Çakır ve Orhan Alkaya var.

Çekimleri Şirince, Tatvan, Kuşadası, İzmir, Bitlis ve Van’da yapılacak dizinin yönetmenliğini ise Aydın Bulut üstleniyor.

Yapımcı Murat Tokat, “Sıradan bir dizi olmayacak. Ülkemizin şu ana kadar işlenmeyen gerçeklerini anlatacak. ‘Güneşi Gördüm’ filminin devamı niteliğinde… Biraz gerçek, biraz kurmaca olan hikayemizde, bugüne kadar anlatılmamış bir     aşkı izleyiciyle tanıştıracağız” dedi.

Aşkın Dili Yok

Aşkın Dili Yok

DENİZ ÇAKIR’DAN AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİ İÇİN YOLLARA DÜŞÜYOR

Deniz Çakır, Yiğit Özşener’le birlikte rol alacağı “Aşkın Dili Yok” dizisinin çekimleri için Bitlis’e gidiyor.

DENİZ ÇAKIR İLE YİĞİT ÖZŞENER’DEN AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİ

Aşkın Dili Yok adlı dizide Deniz Çakır, Kürt bir avukat rolüne hayat verecek. Dizinin çekimleri Bitlis’in Tatvan ilçesinde yapılacak.

Güzel oyuncu “Aşkın Dili Yok”ta, Yiğit Özşener’le başrolü paylaşacak. Özşener, bölgeye tayin olan savcı karakterini oynayacak.

Yönetmen koltuğuna Aydın Bulut’un oturacağı dizi, Güneydoğu bölgesinin sorunlarını da ekrana taşıyacak. 15 Ağustos’ta Tatvan’a gidecek olan Deniz  Çakır, şu günlerde arkadaşlarıyla Mykonos’ta tatil yapıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...