baby sensory

Aslan Ailem dizisi konusu ve oyuncuları

Yeni komedi dizisi Aslan Ailem’in yayın tarihi belli oldu.. İşte Aslan Ailem dizisi oyuncuları ve konusu

11 Ekim 2017 Çarşamba, 00:15

TRT ekranlarında yayınlanan Aslan Ailem dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Aslan Ailem dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

TRT 1’in Kore uyarlaması komedi dizisi Aslan Ailem ne zaman yayınlanacak ?

Başrollerini Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Ferdi Sancar, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Levent Özdilek, Burcu Özberk, Esra Sönmezer, Eda Şölenci, Mehmet Şeker ve İpek Özağan’ın paylaşacağı Aslan Ailem dizisi 22 Ekim Pazar akşamı 20.00’de TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Kore uyarlaması diziler kervanına bir yenisi de TRT 1’den geliyor. 2011-2012 yıllarında Kore’de yayınlanan Oyakgyo Brothers dizisi, Filinta, Payitaht Abdülhamid ve İsimsizler gibi dizilerin yapımcısı olan Es Film tarafından TRT1 için uyarlandı.

Öykü ve senaryosunu Nuray Uslu ve Ayça Mutlugil’in yazdığı dizinin Genel Koordinatörlüğünü Sibel Tuna, Uygulayıcı Yapımcılığını Zeynep Tuna üstlenirken, dizinin müziklerinde klarnet virtüözü Serkan Çağrı imzası yer alacak.

ASLAN AİLEM 1. BÖLÜM FRAGMANI

Çekimleri Poyrazköy ve civarında gerçekleşen “Aslan Ailem”, karakterleri birbirinden farklı 4 erkek kardeş ile anne, baba ve babaannelerin etrafında dönen, bu eksende birbiriyle sürpriz bağlantılar yaşayacakları romantik, heyecanlı hikâyeleri de içinde barındıran tatlı, sıcak ve komik bir aile dizisi olarak Ekim ayında TRT1’de ekrana gelecek.

Zengin bir kız olan Burcu’nun ölen babasının kendisine bıraktığı çiftlikte yaşayan 4 çocuklu bir aileyle yaşadığı eğlenceli olayları konu alan Aslan Ailem dizisi Ekim ayında TRT 1 ekranlarında olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Mehmet Şeker, Eda Şölenci ve Levent Özdilek de bulunuyor.

You must be logged in to post a comment Login