Yeni Gelin dizisi Show TV

Yeni Gelin dizisinin konusu ne oyuncular kimler ? Yeni Gelin 2. sezon ne zaman başlıyor? Show TV Yeni Gelin dizisi hakkında tüm haberler… Yeni Gelin dizisinin 2. sezon 16. bölüm fragmanı yayınlandı..

YENİ GELİN’İN BREZİLYALI GÜZELİ JESSICA MAY DROCIUNAS KİMDİR?

“Yeni Gelin” yeni bölümü ile 14 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Show TV’de! Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in merakla beklenen yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni Gelin dizisi 20. bölüm fragmanı yayınlandı.

“Yeni Gelin”in  19. bölümünde Gökhan yeni gelin getirmediğini, Bozoklara şaka yaptığını söylese de Ayşe ve Afet’in bunu hazmetmesi kolay olmadı.
Afet’i şaka olduğuna ikna eden Bozoklar, konakta Gökhan’ın şerefine eğlence düzenledi. Kalender Ağa konaktaki kötü atmosferin dağılması için oğullarını vegelinlerini denize götürdü. Yaşanan tatsızlıkları unutmak amacıyla çıktıklarıyolculuk demir parmaklıklar ardında son buldu.

Deniz kenarında eğlenen gençlerle girdikleri kavga sonucunda başları belaya giren Bozokları Bella’nın halası, başarılı avukat Asude kurtardı. Güzelliğiyle Kalender Ağa’nın aklını başından alan Asude, Bozok Konağı’na misafir olarak geldi. Konağa nispeten sakin bir iklim hakim olmuşke  jandarmalar kapıya dayandı. Hazar’ı jandarmalara, asker kaçağı olduğu gerekçesiyle ihbar eden ismin, Hazar’ın annesi Asiye olduğunu öğrenen Bozokların büyük şaşkınlık yaşadığı final sahnesi görülmeye değerdi.

Show TV’nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar, Renan Bilek ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

ARZU YANARDAĞ YENİ GELİN’DE

Uzun süreli aradan sonra Yeni Gelin ile ekranlara dönen Arzu Yanardağ, hayat vereceği karakterle konaktaki olayları daha da heyecanlı hale getirecek.

Arzu Yanardağ’ın hayranları tarafından beklenen yeni bölümde neler olacağı ise merak konusu. Reyting rekortmeni diziye dahil olan Yanardağ, “Çekimlerimiz Adana’da devam ediyor. Böyle bir diziye dahil olduğum için mutluyum. Karakterim diziye neler katacak hep birlikte göreceğiz” dedi.

Konağın karantina altına alınmasıyla Adana’dan Karadeniz’e giden Bozokların eğlenceli maceralarının bitmek bilmediği tanıtım eğlenceli görüntüleriyle dikkat çekti.

Yeni Gelin’in Cumartesi günü ekrana gelecek yeni bölümünde, Bozoklar’ın konağı karantina altına alınıp, üzerlerine mühür vurulunca Kalender Ağa ailesinin küçük bir kısmını konakta bırakıp Karadeniz’e yelken açar. Bozoklar artık kaçaktır. Kalender Ağa, karantina süresi boyunca ailesiyle birlikte bir nevi tatil yapacak hem de yıllardır görüşmediği kaynanasıyla, Asiye’nin akrabalarıyla vakit geçirecektir.

9- Yeni Gelin 6,83​

Fakat bu planı yaparken ne kaçaklık hayatının gerçeklerini göz önünde bulundurmuştur ne de Asiye’nin akrabalarının ne kadar deli ve gözü kara olduğunu hesap etmiştir. İşler tabi ki sarpa sarar. Bozoklar, Asiye’nin baba evine adımlarını attıkları an tüm hesaplar tersine döner. Kalender Ağa, hem Asiye’ye resmi nikah yapmak, hem de Asiye’nin akrabalarıyla dünür olmak zorundadır. Kalender ortadaki yanlış anlamayı düzeltmek, Hazar’ın evli olduğunu söylemek istese de başaramaz. Çünkü Asiye’nin amcası deli Şevki’ye bunu izah etmenin bir yolu yoktur. Orda kaldıkları sürece bu yalanı sürdürmek zorundalardır. Fakat bu yalan, onların başına tahmin ettiklerinden çok daha büyük bir çoraplar örer. Yalan, yalanı doğurmuştur. Bella ve ailesi evin hizmetlisi olur, Baran hiç görmediği bir kızla evlenmeye zorlanır, Bella’nın kısmeti çıkar. İşin içine bir de kaçaklık, jandarma ve ihbarlar girince Bozoklar iyice çıkmaza girer.

Kalender Ağa, tüm bunlardan sıyrılmaya çalışırken Asiye ve ailesinin kurduğu tezgahla gelinini kaybetme noktasına gelir. Çünkü söyledikleri yalan masumiyetini yitirmiş; Bella, hayatının en büyük ihanetiyle karşı karşıya kalmıştır. Artık ne bu yalanı, ne de evliliğini sürdürebilecektir.

Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

“Yeni Gelin” yeni sezonun ilk bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Konağın karantina altına alınmasıyla Adana’dan Karadeniz’e giden Bozoklar’ın eğlenceli maceralarının ekrana geldiği tanıtımda Karadeniz’in muhteşem güzelliği büyük beğeni topladı.

“Yeni Gelin”in sezon finalinde; Bella seçimini annelikten yana kullandı ve hayatını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetti. Fakat Bella’nın bu fedakarlığı konaktaki dedikodu kazanını durdurmaya yetmedi. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı öncelikle Asiye’yi harekete geçirdi. Hazar’a yeni bir gelin bulma arayışına girdi.

YENİ GELİN 2. SEZON 16. BÖLÜM FRAGMANI

Fakat Kalender hem oğluna hem de Bella’ya sahip çıktı. Şirin, Ferhat ile Dilan’ı birlikte görünce kıskançlık krizine girdi. Kalender, küsler barışsın konak halkı mutlu olsun diye Ramazan eğlencesi düzenledi. Konak halkı gönlünce bir gece geçirdi ve tüm dertler bir geceliğine de olsa unutuldu. Kalender’in konak halkını toplayarak geçit
töreni provası yapacağı sırada İl Sağlık Müdürlüğü’nden gelen görevliler göründü. Görevli, bölgede çok ciddi bir deli dana salgını tespit edildiği için konağın Eylül’e kadar karantina altına alınması gerektiğini söyledi. Bu karar karşısında konak halkı şaşkınlığını gizleyemedi. Bunun üzerine Kalender’in “Eylül’e kadar buradayız biz. Ama Eylül’de mutlaka gelin bak yoksa kaçarız” dediği muhteşem sezon finali izleyenlerde heyecan yaratmıştı.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde ve Renan Bilek gibi usta oyuncular da yer alıyor.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in 8. bölüm tanıtımı yayınlandı.

“Yeni Gelin”in bu akşam ekrana gelen 7. bölümünde; Kalender Ağa evin kadınlarının onu darp etmesinden şikayetçi olup tutuklattırdı. Nazgül ve Afet Elmas’a göz dağı
vermek için otele giderken Bella da onların yanında gitti. Kavgaya tutuşan Nazgül ile Elmas’ı ayırmaya çalışırken ittiği Elmas merdivenlerden yuvarlandı. Bu durumu anlatmaya Hazar’ın yanına giden Bella durumu anlatırken yan tarafta oturan adamın Bella’ya sarkması ile Hazar adamı dövdü ve hapishaneye atıldı. Elmas’ta bu arada Bella’dan şikayetçi oldu ve Bella’da hapishaneye düştü. Elmas’ın şikayetini geri almasının tek şartı, Kağan’ın onu konağa karısı olarak sokmasıydı. Kalender Ağa’nın evin kadınlarını affetmemesi ile mahkeme kadınlara uzaklaştırma cezası verdi. Kahkahanın eksik olmadığı bölümde Kağan’ın kararını verip Elmas’ı elinden tutup konak halkının karşısına çıkarttığı final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

YENİ GELİN 8. BÖLÜM FRAGMAN

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

“Yeni Gelin” yeni bölümü ile 29 Nisan Cumartesi günü Saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

“Yeni Gelin”in cumartesi akşam ekrana gelecek 6. bölümünde; Bella, evi terk etmiş, Adana’dan ayrılmaya karar vermiştir. Birdenbire başlayan Adana hayatı, yine aynı hızla son bulacaktır. Artık buna emindir. Fakat Hazar, buna son anda engel olur. Karısını, eve dönmeye ikna eder. Bella’nınsa eve döndüğünde yaptığı ilk şey, Dilan’a hak ettiği dersi vermek olur. Fakat bu, Dilan’ı sindirmek yerine onu daha zararlı bir hale getirir.

Dilan, bundan sonra Bozok’lara hayatı dar etmek için yaşayacaktır. Bu yüzden konağa yeniden girebilmenin yollarını arar. Fakat ablası Möhteber, bununla ilgilenemeyecek kadar meşguldür. Çünkü onların çok daha önemli bir gündemleri vardır. Kalender Ağa’nın resmi nikahını kazanmak için kumalar bir yarışa girmiştir. Bu, gerçek anlamda bir yarıştır, iyi olan evlilik cüzdanını kapacaktır. Fakat yarış, sonuçsuz kalır. Bunun üzerine Kalender Ağa, kimin kendisini daha çok sevdiğini anlamak için bir oyuna başvurur. Her şeyini kaybetmiş izlenimi yaratır. Bunu, fırsata çevirmeye kalktığında ise işler hiç ummadığı bir noktaya gelir. Dünürü Kamil’le birlikte evden uzakta geçirecekleri ilk gecede işler sarpa sarar ve Kalender Ağa ile dünürü Kamil; kadınlardan, hiç beklemedikleri bir hamleyle karşılaşırlar.

YENİ GELİN 6. BÖLÜM FRAGMAN

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin kahkaha dolu dizisi “Yeni Gelin”in 5. bölüm tanıtımı yayınlandı. Yeni Gelin yeni bölümü ile 15 Nisan Cumartesi günü Saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

“Yeni Gelin”in bu hafta ekrana gelen 5. bölümünde;  Bella üstüne atılan iftiraya inandığı için Hazar’a çok kırılmıştı. Hazar ne yaparsa yapsın kendini affettirememiş, hatta araya evin kadınları da girdiği için olay iyice büyümüştü. Dilan bunu fırsat bilip Bella’ya arkadaşı gibi davranıp onu yönlendirdi. Kahkahanın eksik olmadığı bölümde Bella’ya çiçek alıp özü dilemeye gelen Hazar’ı Dilan ile gören Bella’nın Hazar’a aşkın sevgin yalanmış deyip boşanmak istediğini söylediği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.
“Yeni Gelin”in bu akşam ekrana gelen 4. bölümünde; Kalendar Ağa’yı pişman etmek için evi terk eden konağın kadınlarının başına hiç ummadık belalara girdi. Kamilla, kadınların evde olmayışını fırsat bilip, kızına yapılanları konaktakilerin burnundan fitil fitil getirdi. Kadınların konağı terk edişini fırsat bilen Kalender yanına Kamil’i alarak felekten bir gece çalmaya gitti. Ancak, parası çalınan konağın kadınları bulaşık yıkamak için girdikleri yerde karavanın yıkılması ile kendilerini sahnede buldular.

Hazar ve Kağan birbiriyle dertleşirken Kağan sevdiği kadından hiç vazgeçmediğini ve hala sevgili olduklarını itiraf etti. Gece de Bella’ya bu sırrı anlattı. Bunun üzerine Möhteber, Kağan’ı köşeye çekip sevgilisini öğrendiğini ve ayrılmasını söyledi. Kahkahanın eksik olmadığı bölümde sırrını söylediği için suçladığı Hazar’ın Bella’ya güveninin sarsıldığını söylediği final anları izleyenleri ekran başına kilitledi.

“Yeni Gelin”in cumartesi akşam ekrana gelecek 4. bölümünde;  konaktaki kadınlar evi terkediyorlar. Fakat bundan sonra ne yapacaklarına dair bir fikirleri yoktur. Kalender Ağa’yı pişman edelim derken, kendileri yaptıklarından pişman olurlar. Başları, biç ummadıkları belalara girer. Kadınlar dışarıda hayat mücadelesi verirken konaktakiler de Kamilla ile baş etmek zorundadır.

Kamilla, kadınların evde olmayışını fırsat bilmiş, kızına yapılanları konaktakilerin burnundan fitil fitil getirmektedir. Kadınların konağı terk edişini fırsat bilen sadece Kamilla değildir. Kalender de özgürlüğün tadını çıkarmaya başlamıştır. Tabii ki yanına dünürü Kamil’i alarak.

Fakat zavallı Kalender Ağa, felekten bir gece çalayım derken kırk yıl düşünse aklına gelmeyecek bir manzarayla karşılaşır. Hanımları, orda da onu yalnız bırakmamıştır. Kalender Ağa, duruma müdahale edip hanımlarını bir otele yerleştirdiğindeyse tüm konağı etkileyecek bomba değerindeki bir haber Möhteber’in kucağına bırakılır. Möhteber, oğlunun sevgilisi olduğunu öğrenmiştir. Bu durum, Kağan’ın başını ağrıtacakken, tüm olay herşeyden habersiz zavallı Bella’nın başına patlar. Bella büyük bir itham altındadır. Bu itham, onun en sevdiğine karşı güvenini sarsacak, olaylar kimsenin ummadığı bir boyut kazanacaktır.

“Yeni Gelin”in Cumartesi ekrana gelen 3. bölümünde; Baran Ağa, Bozok’ların yine sözünden dönmesi üzerine köylüleri tehdit edip tüm sevkiyatlarını durdurup, zarara soktu. Bunun üzerine Kalender Ağa ve oğulları boş durmayıp karşı atakta bulundular.

Konaktaki kadınlar Bella’dan kurtulmak için ayrı bir plan yaptılar. Kalender’in eşleri Bella’nın ailesi ile konuştuktan sonra resmi nikahı kıymanın peşine düştüler. Bella’nın yaptığı yemekten dolayı zehirlenen Kalender’in eve gelmesi ve başına üşüşen kadınlardan kurtulamadığı eğlenceli anlarda, tüm kadınların biz istenmiyoruz deyip valizini toplayıp gittiği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.
Baran’ın hamlesiyle Bozok aşireti ve Kalender Ağa, büyük bir tehlikenin eşiğine gelir. Kalender Ağa’nın bu zamana kadar sahip olduğu herşey elinden gitmek üzeredir. Fakat Kalender Ağa ve oğullarının kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Hem kaybettiklerini geri almak, hem de Baran’ın planını tersine çevirmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sırada konaktaki kadınlar da tüm bunların tek sebebi olan Bella’dan kurtulmanın planı içindedir. Şer ittifakı kurulmuştur.

Bella’ya karşı, içerde kaynanaları, dışarda da annesi planı yapmıştır.  Bu sefer oynayacakları oyun, Bella’yı, gerçekten çok zor duruma düşürecektir. Kadınların, planları tıkır tıkır işler. Sonunda Bella, hem kocasının hem de Kalender Ağa’nın gözünden düşecektir. Bella’nın kendini aklaması bu sefer nerdeyse imkansızdır.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

“Yeni Gelin”in bu akşam ekrana gelen 2. bölümünde; Bella ve Hazar’ın evliliği iki aşiretin birbirine düşman olmasına neden oldu. Kalender ve Kağan, düşman aşiretin ağası Baran Ağa ile bir anlaşma yaptılar. Baran’ın Şirin ile evlenmesine karar verdiler. Ferhat ile Şirin’in ayrılmasına göz yumamayacak olan Hazar’ın isteme töreninde “bizde size verilecek kız yok Baran Ağa” dediği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

YENİ GELİN 2. BÖLÜM KONUSU

Bozok’ların Duran’lara verdiği söz bozulmuştur.Bu yüzden Bella ve Hazar, bunu kendileri tamir etmek isteyecektir. Fakat olaylar ikisini de aşmış, aşiretler birbirine girmiştir. Fakat Kalender ve Kağan, düşman aşiretin ağası Baran Ağa ile öyle bir pazarlık yapar ki artık kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Bu öyle bir pazarlıktır ki, Bella ve Hazar’ın aşkı, Hazar’ın en yakınının, Şirin’in ömür boyu mutsuzluğuna sebep olacaktır.

Bu yüzden Hazar da Bella da bunu engellemek için ellerinden geleni yaparlar. Fakat yanlış anlamalar silsilesi, Hazar’ı, bu işi engellemek değil desteklemek için motive edince Şirin’in tek güvendiği dayanağı olan Hazar da devreden çıkar. Şirin, kaderine razı olmalıdır. Hazar, artık bu işi desteklese de Bella asla ikna olmaz. Şirin için mücadeleye devam eder. Yeni gelinin bu mücadelesi işe yarayacak mı? Bunu en çok Şirin merak etmektedir.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

SOSYAL MEDYA “YENİ GELİN”İ ÇOK SEVDİ!
Bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelen Yeni Gelin sosyal medyada çok konuşuldu. Güzel yorumlar alan dizi Twitter’da TT olup saatlerce Türkiye gündeminde üst sıralarda yerini aldı.

“Yeni Gelin”in bu akşam ekrana gelen 1. bölümünde; İki ayrı dünyanın insanı olan Bella ve Hazar birbirine aşık olup İstanbul’da evlendi. Hazar sevdiği kadını alıp Çukurova’nın Bozok Aşireti’nin yolunu tuttu. Yeni gelinleri ile tanışan Bozok Aşireti’nin başta kayınvalide Asiye olmak üzere tüm konağı rahatsız etmişti. Bu evlilik sadece ev ahalisini değil Hazar’a söz kestikleri Dilan’ın ailesi Duran Aşireti’ni de onlara düşman etti. Duran’lardan Baran, Hazar’ların deposunu basıp ortalığı yakıp yıkıp abisi Kağan’ı kaçırdı.

YENİ GELİN 2. BÖLÜM FRAGMANI

Kalender Ağa Hazar’ı odaya kapattırıp Duran’lardan hesap sorup Kağan’ı geri almaya gitti. Heyecanın ve kahkahanın eksik olmadığı bölümde Nazgül’ün, kocasını kapalı olduğu yerden kurtarmaya çalışan Bella’ya tokat attığı final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

“Yeni Gelin” yeni bölümü ile 18 Mart Cumartesi günü Saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

YENİ GELİN NE ZAMAN YAYINLANACAK

Show TV’nin iddialı komedi dizisi Yeni Gelin’in yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği; başrollerini ise Tolga Mendi, Jessica May Drociunas, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik ve Murat Kocacık’ın paylaştığı yapım, iki hafta sonra cumartesi akşamlarında yerini alacak.

Cumartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelecek “Yeni Gelin’in ilk bölümünde; Biri Madrid’lerde Milano’larda büyümüş İspanyol güzeli Bella, diğeri Çukurova’nın kavuran güneşiyle büyümüş, aşiret içinde yoğrulmuş Hazar Ağa. İki ayrı dünyanın, iki ayrı galaksinin insanı olsalar da aşklarına engel olamayıp evlenecekler ve Çukurova’nın, Bozok Aşireti’nin yolunu tutacaklar. Artık Bella, Bozok Aşireti’nin yeni gelini olacaktır.

Yeni Gelin, ilk bölümüyle 11 Mart Cumartesi 20.00’de Show TV’de!

YENİ GELİN DİZİSİ SHOW TV EKRANLARINDA

Show TV’de 2017 yeni sezonda Yeni Gelin isimli sürpriz bir dizi başlıyor. Yeni sezonda iddialı yapımları izleyicisiyle buluşturan Show TV, 2 aydır aradığı “Yeni Gelin“ini buldu. Yeni Gelin’e, Brezilyalı oyuncu Jessica May Drociunas hayat verecek.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin heyecanla beklenen dizisi “Yeni Gelin”in ilk tanıtımı yayınlandı. Etkileyici müziği ve doğal görüntüleri ile dikkat çeken tanıtımda Jessica May güzelliği ile büyüledi.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizisinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

“Yeni Gelin” deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Yeni Gelin dizisi, oyuncu çalışmalarını tamamladı. Başrollerini bu dizi için Türkiye’ye gelen Brezilyalı model Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı diziye Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer katıldı. Tamamlanan oyuncu çalışmalarıyla kadrosu daha da güçlenen dizide ayrıca, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık rol alıyor.

Şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatan dizi, içinde birçok hikâye barındırıyor. Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor. Yakın zaman içinde çekimlerine başlanacak olan “Yeni Gelin” deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. 

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Show TV’nin yeni dizisi “Yeni Gelin“, seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin başrollerini Show TV’nin iki aydır aradığı, Meryem Uzerli’den sonra ilk defa ses getirecek yabancı bir isim olan Jessica May Drociunas ile umut vaat eden oyuncu Tolga Mengi paylaşıyor.

Hazırlıkları devam eden ve 2017 yılının en iddialı dizilerinden biri olması planlanan Yeni Gelin dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Tolga Mendi ile başrollü paylaşmaya hazırlanan Brezilyalı model Jessica May Drociunas, saf güzelliği ve etkileyici gülüşü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye’de dizi çekeceği için heyecanlı olduğunu ifade eden Drociunas, “İlk defa başrol oynayacağım. Böyle güçlü bir kadronun içinde yer almak beni mutlu etti. Oynadığım rol şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatıyor” dedi. İçinde birçok hikâye barındıran dizinin çekimleri Adana’da yapılacak.

Jessica May Drociunas

Güçlü oyuncu kadrosunda Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi başarılı oyuncuları izleyeceğimiz dizi; zaman zaman güldürüp zaman zaman da duygusallaştıracak. Duygusal komedi türünde olan dizi, aşık olup Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşireti’ne gelin giden şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatacak. İçinde bir çok hikaye barındıran dizinin çekimleri Adana’da yapılacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Aşk Yeniden’den tanıdığınız Ersoy Güler’in yaptığı “Yeni Gelin” deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile bu kış Show TV’de.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yeni Gelin dizisi Show TV

x