e
sv

Babil dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanacak

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Babil dizisinin yayın tarihi belli oldu. Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver ve Birce Akalay’ın başrollerini oynadığı dizinin 1. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Babil dizisinin yayın tarihi açıklandı.

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı, Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, merakla beklenen Babil dizisi, dev kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

BABİL DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Babil dizisinin yayın tarihiyle ilgili çeşitli spekülasyonlar olmuştu. Star TV yönetimi son kararını verdi ve sevilen dizinin yayın tarihini açıkladı. Star TV Babil dizisinin 17 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara geleceğini açıkladı.

Cuma günü atv ekranlarında yayınlanan Hercai ve Kanal D ekranlarında yayınlanan efsane dizi Arka Sokaklar’ın rakibi olacak olan Babil dizisinin ilk haftalardan itibaren reyting listesinde ilk sırada yer alması bekleniyor.

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Babil dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanacak

x