baby sensory

Duygu Özaslan’a Serenay Sarıkaya tepkisi

05 Ocak 2020 Pazar, 03:37

Serenay Sarıkaya fanları, sosyal medya üzerinden Duygu Özaslan‘a tepki gösterdi. Duygu Özaslan’ın “Serenay’ın tarzımı taklit ettiğini düşünüyorum, yakışmıyor” dediği iddia edildi.

Youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınan Youtuber Duygu Özaslan, Twitter’da TT’ye girdi. Duygu Özaslan’ın bu kadar konuşulmasının sebebi ise Serenay Sarıkaya’ya söylediği iddia edilen sözler.

Duygu Özaslan’ın Serenay Sarıkaya için “Serenay’ın tarzımı taklit ettiğini düşünüyorum, yakışmıyor” sözlerine söylediği iddiaları üzerine ünlü oyuncu serenay Sarıkaya’nın fanları osyal medya üzerinden Duygu Özaslan’a tepki gösterdi. Ünlü Youtuber’ın Serenay Sarıkaya için bu sözleri söylemediği Serenay Sarıkaya’ya benzetilen ünlü Youtuber için açılan parado bir hesaptan bu ifadelerin yazıldığı belirtildi.

Serenay Sarıkaya’nın hayranları Duygu Özaslan’a tepkileri gece boyunca devam etti. Geçtiğimiz günlerde Duygu Özaslan ile Serenay Sarıkaya’nın aski sevgilisi Kerem Bürsin ile aşk dedikoduları çıkmış fakat doğrulanmamıştı.

Duygu Özaslan kimdir

Duygu Özaslan, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. … Hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başlayan Duygu Özaslan; kısa sürede fenomen haline gelmiş ve her geçen gün abone sayısı artarak 1 milyonu aşkın kişiye ulaşmayı başarmıştır.

You must be logged in to post a comment Login