e
sv

Barış Arduç gözyaşlarını tutamadı!

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Barış Arduç kanserle mücadele eden çocuklara destek için kolları sıvadı. Kansersiz Yaşam Derneği’nin iyi niyet elçisi olan Barış Arduç basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı.

Başarılı oyunculuğu kadar sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de adından söz ettiren Barış Arduç, Kansersiz Yaşam Derneği’nin iyi niyet elçisi oldu.

İki yıldır Kansersiz Yaşam Derneği’ne gönülden bağlı olan ve yapılan tüm projelere katılan Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu dernekle ilişkisini bir adım daha ileri götürerek iyi niyet elçisi oldu.

Gözyaşlarını tutamadı

Basın toplantısında konuşan Barış Arduç, “Kanser ciddiye alınması gereken bir hastalık. Kendi başımıza gelmese bile yakınımızda tanık olduğumuz ancak çok fazla bilgi sahibi olmayıp çemberin dışında bıraktığımız bir durum. Ben bu durumla mücadele eden bir kaç minik kardeşimle tanıştım. Çoğu 5-6 yaşında. Ama gerçekten ailelerini bile kendi olgunluğu altında idare eden çocuklar bunlar” dedi.

Barış Arduç konuşma sırasında gözyaşlarını tutamadı. Konuşmasının ardından Kansersiz Yaşam Derneği’nden plaketini alan ünlü oyuncu gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kuzeninin de kanserle mücadelesine şahit olan Arduç, Magazin 8 Extra mikrofonlarına, “Yaklaşık bir buçuk iki ay önce kendi kuzenimin kanserle alakalı tedavisine şahit oldum. Onun ihtiyaçlarını biliyorum. Kuru kuruya sadece iki teselli değil de, çünkü bu hastalıkta hakikaten bir umut, bir ışık var” diye konuştu.

Kanserden korunmak için ne yapıyor?

Barış Arduç kanserden korunmak için beslenmesine dikkat ettiğini söyledi. Arduç, “Enginarı hiç sevmem ama karaciğere iyi geldiği için sürekli yerim” diye konuştu.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Barış Arduç gözyaşlarını tutamadı!

x