Barış Arduç’suz Kiralık Aşk sosyal medyayı salladı

Kiralık Aşk’ta bir ilk yaşandı hayranları yorum yağdırdı!

23 Ocak 2016 Cumartesi, 02:01

Barış Arduç’ın hastalığı nedeniyle rol almadığı Kiralık Aşk dizisi sosyal medyayı salladı.

Kiralık Aşk’ın başrol oyuncusu Barış Arduç’un zatürre olması nedeniyle rol alamadığı Kiralık Aşk dizisinde bir ilk yaşandı. Barış Arduç’un hastalığı nedeniyle 3 hafta dizide rol alamamasından dolayı dizideki karakterlerin gençlik halleri ekrana getirildi.

Star’da her Cuma ekrana gelen, başrollerini başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk’ta özel bir çekim yapıldı. Flashback yöntemi ile dizide bu hafta karakterlerin geçmişine yolculuk yapıldı.

Haftalardır merak konusu olan Barış Arduç’un gençliğini kim oynacak tartışmaları da  bu bölümde son buldu. Dizinin başrol oyuncularından  Barış Arduç’un rahatsızlığı sebebiyle ‘Ömer’ karakterini genç oyuncu “Yiğit Öztürk” canlandırdı.kiralık-aşk-yiğit-öztürk

Kiralık Aşk dizisinin Barış Arduç’suz bölümü Twitter’ı salladı. Kiralık Aşk hayranları Twitter’da #seninleyizBarışArduç hashtagi altında yorumlarını yazdılar. #seninleyizBarışArduç hashtagi TT listesinde üst sıralarda yer aldı.

İŞTE TWITTER’DA KİRALIK AŞK YORUMLARI

You must be logged in to post a comment Login