baby sensory

Pamuk Prenses dizisi

Tamer Karadağlı’nın dizisi Pamuk Prenses’e sürpriz kadın başrol oyuncu

23 Ocak 2016 Cumartesi, 01:00

Pamuk Prenses dizisinin konusu ne? Pamuk Prenses dizisinde hangi oyuncular rol alacak? Pamuk Prenses dizisi izle. Pamuk Prenses dizisinden haberler.

Mayıs Kraliçesi, Seksenler gibi dizilerin yapımcısı Mint Yapım’ın yeni dizisi Pamuk Prens dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Birol Güven imzalı Pamuk Prenses’te ilk başrol Tamer Karadağlı olarak açıklanmıştı. Diziye sürpriz bir isim daha katıldı. Uzun yıllar Çocuklar Duymasında dizisinde Tamer Karadağlı ile birlikte rol alan Pınar Altuğ da Pamuk Prenses dizisine katıldı. Böylece Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın’dan sonra Pamuk Prenses dizisinde de birlikte rol alacaklar.

çocuklar-duymasın

 

 

Başrollerinde Tamer Karadağlı, Arzu Balkan, Birol Güven ve Müfit Can Saçıntı gibi isimlerin yer aldığı yapıma, ‘Kaygısızlar’ ve ‘Seksenler’ dizilerinde rol alan Şoray Uzun dahil oldu.

Herkesin gerçek kimliği ile yer alacağı dizide sadece oyuncular değil, senaristlerden yönetmenlere, hatta şirket çalışanlarına kadar herkes kendini oynuyor.

Şoray Uzun

Şoray Uzun

PAMUK PRENSES DİZİSİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

Mayıs Kraliçesi, Seksenler gibi dizilerin yapımcısı Mint Yapım’ın yeni dizisi Pamuk Prenses’ten fragman yayınlandı!

Daha önce uzun yıllar Mint’in Çocuklar Duymasın dizisinde rol alan Tamer Karadağlı’nın başrolünde yer alacağı dizide, eski eşi ve yapımcı Birol Güven gibi isimler de yer alacak.pamuk-prenses-dizi

Dizinin yapımcısı Birol Güven diziyi ‘çok farklı bir dizi’ diye tanımlıyor. İşte o fragman:

You must be logged in to post a comment Login