Bensu Soral’dan İçerde’ye duygusal veda

İçerde’nin başrol oyuncularından olan ve Melek karakterini canlandıran Bensu Soral diziden ayrıldı. Bensu Soral İçerde’ye veda mesajı da yayınladı.

İçerde dizisinde ilk bölümden itibaren önemli bir rolü canlandıran Bensu Soral, reyting rekormeni diziye veda etti.

Soral’ın canlandırdığı Melek karakteri önceki bölümde vurulmuştu. Sarp ve Mert, Melek’i hastaneye yetiştirseler de kurtaramadılar. Dizinin bu haftaki bölümünde Melek’in öldüğü ortaya çıktı.

Güzel oyuncu Bensu Soral instagram hesabından diziye veda fotoğrafı ve bir mesaj yayınladı. Soral veda mesajında, “Bu meslek bana cok sey ogretti. Öncelikle hep daha iyi olmayi hep daha ileri gitmeyi derinleşmeyi görmediğim ama hep hissettiğim Melek gibi insanlar ile olan koşulsuz sevgiyi..ve bu sevgiye layık olabilmek adına gücümün alnımın terince her şeyi yapabilmeyi.. umarım buna layık olabildim umarım bundan sonra ki tüm işlerimde de layık olabilirim .. başta tüm izleyen ve destek veren tüm izleyicilerimiz olmak üzere ay yapım ailesine ve çok değerli yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma ve ekibimize sonsuz teşekkür saygı ve sevgilerimle” yazdı.


Show TV’nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin 32. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Mert’i ilk kez Celal’in adamları ile birlikte gördüğümüz sahnede Eylem ve Mert’in birbirine acı çekerek baktığı anlar izleyenlere ikili arasında bundan sonrası nasıl olacak sorusunu getirdi.

İçerde’nin 31. bölümünde; Sarp ve Mert, Melek’i hastaneye yetiştirseler de kurtaramadılar. İkili dağılmış bir şekilde ağlarken, Mert özel telefonundan Celal’i arayıp Melek’in öldüğünü söyledi. Bu konuşmayı duyan Sarp, Yusuf Müdür’e Mert’in Celal’in adamı olduğunu iletince Celal’in yattığı odaya kamera yerleştirip, itirafını kaydettiler. Görüntülerin alındığını fark eden Mert, Selim’i
oyuna getirip delili elinden aldı.

İÇERDE 32. BÖLÜMDEN İLK FRAGMAN – SNEAK PEEK

Ancak bu hiçbir şeyi değiştirmemişti. Yusuf, Mert’i Emniyet Müdürlüğü’ne aldırttı ve herkesin içinde hain olduğunu söyledi. Artık Mert ve Sarp birlikte Celal için çalışıyorlardı ve tek hedefleri Kudret’i bulmaktı. Kudret de bu arada Melek’in cenazesinde Celal’i öldürmesi için bir adam tuttu. Duygusal dakikaların ve heyecanın eksik olmadığı bölümde  Sarp ve Mert’in Kudret’in
evini bulup onu kıstırması ve Celal’in gelip “seni benim elimden kim alacak?” dediği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

windows 10 enterprise satın al

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bensu Soral’dan İçerde’ye duygusal veda

x