İki ünlü oyuncu daha Vatanım Sensin’e katıldı

Kanal D’de perşembe akşamları ekrana gelen Vatanım Sensin dizisine Fatma Seher ve Rıza Paşa rolleriyle iki ünlü oyuncu daha katılıyor.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak’ın paylaştığı Vatanım Sensin’e ilerleyen bölümlerde Okan Yalabık, Şebnem Hassanisoughi, Saadet Işıl Aksoy ve Fatih Artman katılmıştı. İddialı dizi oyuncu kadrosuna sürpriz isimler katmaya devam ediyor.

Vatanım Sensin’e yeni bölümlerden itibaren Demet Evgar ve Hüseyin Avni Danyal da katılıyor. Son olarak Zengin Kız Fakir Oğlan  ve Cesur Yürek’te rol alan Hüseyin Avni Danyal ile son olarak 1 Kadın 1 Erkek dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Demet Evgar da artık Vatanım Sensin’de rol alacak.

Hüseyin Avni Danyal dizide Rıza Paşa’ya, Demet Evgar ise Kara Fatma lakaplı Fatma Seher karakterine hayat verecek.

VATANIM SENSİN 25. BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN 25. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 25. Bölüm Fragmanı yayında! İngiliz ajanı Hamilton’un başlattığı iç savaşın yankıları Mustafa Kemal’e ulaşıyor! Mustafa Kemal, Misak-ı Milli için harekete geçiyor!
İngiliz ajanının planladığı iç savaş İzmir’de görünmeye başlar. Bu kargaşayı fırsata çevirerek kendi emelleri için kullanmak ister. Fakat bu durumun haberi Mustafa Kemal’e ulaşır. Mustafa Kemal, bu durumun önüne geçebilmek için Misak-ı Milli’nin tanınmasını ister. İngiliz ajan Hamilton ise Tevfik’e bu konu için bir görev verir. Konu ile alakalı olan Rıza Bey’in ölümü için Tevfik’in Yunanlar ile beraber çalışmasını ister.

Cevdet, Rıza Bey’i Tevfik’ten koruyabilecek mi? Yunan askerleri Cevdet’e engel mi olacak? Mustafa Kemal’in emriyle İzmir’e gelen milis müfreze komutanı kim? Milis müfreze komutanı Yunan işgaline son vermek için nasıl bir rol alacak?

Vatanım Sensin heyecan dolu yeni bölümüyle 27 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

windows 10 education satın al

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İki ünlü oyuncu daha Vatanım Sensin’e katıldı

x