Yeni dizinin yayın günü 2 bölümde 3 defa değişti!

Show TV’nin yeni dizisi Bir Deli Sevda 2 bölümde 3 defa yayın günü değiştirdi!

İlk bölümü Çarşamba akşamı yayınlanad Bir Deli Sevda dizisi yayınladığı tarihte istediği karşılığı alamayınca yayın gününü Pazar olarak değiştirdi. Bu hafta Pazar günü seçimlerden dolayı diziler yayınlanmayacağı açıklandı. Bu durum üstüne kanal diziyi eski gününe çekti.

Yapımcılığını Pastel Film üstlendiği yönetmen koltuğuna Hakan İnal’ın oturduğu Bir Deli Sevda dizisinin başrollerinde Cansu Tosun, Erkan Koçak Köstendil, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Sermet Yeşil, Zafer Alagöz, Seren Deniz Yalçın, Tolga Evren, Zuhal Yalçın gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Bir Deli Sevda yeni bölümüyle Çarşamba akşamı ekrana geldi. Ekranların yeni dizisi sadece 2 bölümde 3 defa yayın günü değiştirmiş oldu.

Bir Deli Sevda dizisi 3. bölümüyle 19 Nisan Çarşamba akşamı Show TV’de...

BİR DELİ SEVDA 3. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Deli Sevda 2.Bölüm Özeti:

Bahar her şeyden habersiz bir şekilde Mehmet’in daveti üzerine lansmana gider ve farkında olmadan Cengiz’e hayatının şokunu yaşatır. Yıllarını vererek kurduğu imparatorluğun Bahar’ın ortaya çıkışı ile bozulacağını düşünen Cengiz ise bir plan yapar ve Bahar’ı çevresinden uzaklaştırmaya karar verir. Fakat Cengiz’in kurduğu plan işlerin daha da karışmasına ve Mehmet’le Bahar’ın arasındaki ilişkinin boyut değiştirmesine neden olacaktır.

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Show TV’nin dev kadrosu ile dikkat çeken dizisi “Bir Deli Sevda” Her Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de!

Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı, oyuncu kadrosunda Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can’ın da yer aldığı dizinin konusu: Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

“Bir Deli Sevda”nın yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yeni dizinin yayın günü 2 bölümde 3 defa değişti!

x