Bizim Hikaye dizisinde Barış’ın annesi kim? Barış’ın gerçek adı ne?

Bizim Hikaye dizisinde Barış’ın gerçek adı ne ? Barış’ın birlikte yaşadığı kadın annesi mi ? Tüm bu gerçekler Bizim Hikaye 8. bölümde ortaya çıkıyor..İşte detaylar ve yeni fragman

Fox TV’nin perşembe akşamları reyting birincisi olan dizisi Bizim Hikaye’de gerilim artıyor! Filiz’in kardeşi Kiraz, Barış’ın cep telefonuna gelen bir mesajla ablasının sevgilisinden şüphelenmişti. Barış’a mesaj atananın kim olduğunu bulan Kiraz, Barış’ın yaşadığı lüks eve geldi. Karşısında bir anda Kiraz’ı gören Barış büyük şok yaşadı.

Bizim Hikaye’nin 2 Kasım Perşembe yayınlanacak olan 8. bölümünde ise Barış’ın derdi çifte belaya giriyor! Barış’ın asıl ismini ve birlikte yaşadığını kadının kim olduğunu öğrenen Kiraz, gerçekleri ablası Filiz’e anlatacak mı? Barış Kiraz’ı ikna etmek için dil dökerken, ablasına yaşaması için ev satın aldığını da açıklıyor.

Bizim Hikaye’nin yeni bölüm fragmanında Barış’ın birlikte yaşadığı zengin kadının kim olduğu ortaya çıkıyor! Diğer yandan Barış’ın birlikte otomobil hırsızlığı yaptığı eski ortağı Cenk ise, Barış’a büyük bir tuzak kuruyor.

Dünyaca ünlü dizis Shameles uyarlaması olan Bizim Hikaye’de başrollerde Hazal Kaya, Burak Deniz, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur ve Reha Özcan rol alıyor.

BARIŞ’IN ANNESİ KİM? (SEMA ATALAY)

Bizim Hikaye dizisinde yeni bölümlerde Barış’ın annesi ortaya çıkıyor. Bizim Hikaye dizisine 8. bölümden itibaren katılacak olan Barış’ın gizemli annesi rolünü Sema Atalay canlandıracak.

Son olarak ‘Hayat Sevince Güzel’ dizisinde ‘Şefika Göçer’ karakterini canlandıran Sema Atalay, ‘Bizim Hikaye’de Burak Deniz’in annesi rolüne hayat verecek. Proje seçiminde çok titiz olan Sema Atalay, 2002 yılında ‘Yeşil Işık’ filmindeki performansıyla ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü’nün de sahibi olmuştu.

BİZİM HİKAYE GENEL HİKAYESİ
Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet. Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer.

Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır. Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur. Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir. Bizim Hikaye Perşembe 20.00’de FOX’ta!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bizim Hikaye dizisinde Barış’ın annesi kim? Barış’ın gerçek adı ne?

x