Ver Elini Aşk dizisinde flaş değişiklik

Kanal D’nin perşembe akşamları yayınlanan dizisi Ver Elini Aşk’ta sürpriz bir değişiklik yaşandı.

Ver Elini Aşk’ın yeni yönetmeni, Fox TV’ni final yapan dizisi No 309’un ikinci yönetmeni Emre Kavuk oldu. Emre Kavuk diziyi Deniz Yılmaz’la birlikte yönetecek.

Başrollerinde Sevda Erginci, Ali İl ve Köksal Engür’ün yer aldığı, yapımcılığını Salacak Yapım’ın, senaryosunu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı Ver Elini Aşk’ın yönetmeni değişti. Dokuzuncu bölüm itibariyle yönetmen koltuğuna final yapan No: 309 dizisinin ikinci yönetmeni Emre Kavuk geçiyor.

Kanal D dizisi Ver Elini Aşk’ın reji ekibinde bir değişiklik yaşandı. Hakan Eren’in yer aldığı yönetmen koltuğuna 9. Bölüm itibariyle Emre Kavuk geçiyor. Kavuk, diziyi Deniz Yılmaz’la birlikte yönetecek. Bu hafta 8. bölümüyle ekrana gelecek dizide Ayperi ile Kaan’ın arasında ufak ufak filizlenmeye başlayan aşk seyirciyle buluşacak.

Sevda Erginci, Ali İl ve Köksal Engür’ün başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Asuman Dabak, Hakan Pişkin, Ceren Koç, Büşra Çam, Nihal Menzil, Metin Keçeci, Toygun Ateş, Mesut Yılmaz, Gamze Demirbilek, Duygu Karaca, Gökay Müftüoğlu, Burcu Günay, Nazan Ayas ve Gülsün Sare Fil gibi oyuncular yer alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ver Elini Aşk dizisinde flaş değişiklik

x