Bizimkiler dizisinden sonra ilk defa aynı projede buluştular

Karadeniz mizahını eğlenceli hikayesiyle zirveye çıkaran “Sümela’nın Şifresi” yıllardır aynı karede görmediğimiz Salih Kalyon ve Engin Şenkan’ı komedi fırtınası için bir araya getirdi!

On üç yıl boyunca kesintisiz devam eden Bizimkiler dizisi sonrasında ilk defa aynı sette buluşan Salih Kalyon ve Engin Şenkan set aralarında bol bol muhabbet ederek hasret giderdi!

BİZİMKİLER DİZİSİNDEN SONRA İKİ USTA İLK DEFA AYNI SETTE!
Usta oyuncu Salih Kalyon 1 saatte 20 yıl yaşlandı… Sümela’nın Şifresi 3’te Necati Sözer karakterine hayat veren 70 yaşındaki oyuncu, yapılan makyaj ve kullanılan protez sakallarla tanınmayacak hale geldi. Kalyon filmde 90’larında, otoriter ve aklı gidip gelen bir dede olarak izleyiciyle buluşuyor.

Senaryosunu Yılmaz Okumuş’un kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ilk iki filme de imzasını atan Adem Kılıç oturuyor! Yapımcılığını TAFF ve Üçgen Yapımevi’nin üstlendiği filmin 7 Nisan tarihinde  sinemaseverler ile buluşuyor!

SÜMELA’NIN ŞİFRESİ 3: CÜNYOR TEMEL
Vizyon Tarihi: 7 Nisan
Yapımcı: TAFF Pictures & Üçgen Yapımevi
Yönetmen: Adem Kılıç
Senaryo: Yılmaz Okumuş
Oyuncular: Çetin Altay, Salih Kalyon, Ayşegül Günay, Eren Hacısalihoğlu, Eren Vurdem, Buket Çelik, Engin Şenkan, Ruhi Sarı, Timur Ölkebaş, Seymen Aydın, Hidayet Erdinç, Yeşim Alıç, Hande Katipoğlu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bizimkiler dizisinden sonra ilk defa aynı projede buluştular

x