Survivor 2017’de Berna Erdi kavgası

Survivor 2017’nin 4 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 32. bölümünde Erdi ve Berna arasında tartışma damga vuracak.

“FURKAN’IN SURVİVOR HAYATI BİTTİ!” – DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor 2017’de son dönemlerde aralarındaki kavgalar ve takımın 3 gruba ayrılmasıyla ünlüler takımı büyük güç kaybetmiş ve ödül oyunlarını kazanamıştı. Suların genel olarak daha durgun olduğu gönüllüler takımında ise Berna isyanı çıkıyor! Göz6 yarışması evinden birlikte birinci olarak Survivor’a katılan Erdi ve Berna arasında gerilim tırmanıyor.

SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMINDA KİM HANGİ GRUPTA-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Göz6 evinde Erdi ve Survivor’a sonradan katılan Bulut Özdemiroğlu  arasında büyük bir gerilim mevcuttu. Survivor’a Eser West’in ayrılmasından sonra katılan Bulut takımda Erdi ve Berna arasındaki dengeleri değiştirdi. Survivor’ın yeni bölümünde Erdi Berna’yı düşmanlarıyla işbirliği yapmakla suçluyor. Berna ve Erdi arasında ipler artık kopuyor. Gönüllüler takımında Erdi, Berna ve Bulut kavgası yaşanacak.

ACUN ILICALI SURVİVOR YUNANİSTAN’LA BİR İLKE İMZA ATTI

Survivor’ın Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Takımda yaşanan kavgaların ve bölünmelerin ardından son 2 ödül oyununu kaybeden ünlüler takımı dokunulmazlık oyunununda ne yapacak? Ünlüler takımı kendi arasındaki kavgaları bitirip dokunulmazlık oyunlarını kazanabilecek mi? İşte Survivor’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünden fragman

ACUN ILICALI’DAN AVRUPA’DA SURVİVOR PLANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de Berna Erdi kavgası

x