baby sensory

Bodrum Masalı yeni sezonda devam edecek mi?

Kanal D’den flaş karar

02 Haziran 2017 Cuma, 14:40

Kanal D’nin sezon sonunda final yapması kararı aldığı Bodrum Masalı’nda sürpriz bir gelişme yaşandı. Sevilen dizi Bodrum Masalı bir sezon daha devam edecek.

Düşük reytingler yüzünden sezon sonu final yapacağı açıklanmış olan Bodrum Masalı, bir sezon daha devam etme kararı aldı. TMC film yapımcılığında ekranlara gelen Bodrum Masalı, yayın hayatına 2016’nın Ağustos ayında bir yaz dizisi olarak başlamış ancak sezon boyunca devam etmişti.

İstediği reyting oranlarını bir türlü yakalayamayan dizi, sezon sonunda final yapacağını açıklamıştı. 4 Haziran olarak final tarihi verilen dizinin, 40. ve final bölümü öncesi, 38 ve 39. bölümleri ile beraber artan retingleri yapımcılar için bir umut ışığı oldu.

Yapımcılar, Bodrum Masalı için bir aylık bir süre daha verdi ve dizinin final yapmaması kararı alındı. Bu bir aylık süre içerisindeki performansına göre büyük ihtimalle yeni sezonda devam edecek olan dizi en az bir ay daha Kanal D ekranlarında olacak.

SÜRPRİZ İSİMLER KADROYA KATILACAK
Sezon finalinden sonra kısa bir süre tatil yapacak olan ekip, Ağustos ayında yeni sezonuyla ekrana dönecek. Hikaye şu anda var olan oyuncu kadrosunu koruyacak ama çok sürpriz isimleri kadrosuna katarak ve yepyeni bir konsept kurgulayarak devam edecek. 

You must be logged in to post a comment Login