baby sensory

Vatanım Sensin’in yıldızı da Cem Yılmaz’ın filminde

Vatanım Sensin’den Arif v 216’ya flaş transfer

02 Haziran 2017 Cuma, 14:48

Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal rolünü oynayan genç oyuncu Kubilay Aka, Cem Yılmaz’ın Arif v 216 filminde rol alacak.

Arif ve 216 filminin çekimlerine başlayan Cem Yılmaz, Vatanım Sensin dizisinin önemli oyuncularından birini de kadroya dahil etti.

Muğla-Milas Havalimanı’nda özel bir şirkette çalışırken keşfedilen ve sonrasında da Vatanım Sensin adlı dizide oynamaya başlayan Kubilay Aka, görünen o ki ilk oyunculuk deneyiminde Cem Yılmaz’ın da beğenisini kazandı.

Cem Yılmaz da dizide Ali Kemal rolünde izlediğimiz bu genç isme Arif ve 216 filminde bir de rol verdi. İkili birlikte objektiflerin karşısında poz verirken Cem Yılmaz bu kareyi “Sevgili kardeşim Kubilay Arif ve 216’da” notuyla paylaştı.

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı filmi Kıvanç Baruönü yönetiyor. Çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak olan filmde, Gora ve Arog’dan sonra Arif ve robot 216’nın yeni macerası anlatılacak. Film 2018’de gösterime girecek.

Arif v 216 filminde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özge Özberk, Zafer Algöz, Seda Bakan, Çağlar Çorumlu, Şükrü Özyıldız, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Ahu Yağtu, Jeyan Tözüm, Tuncay Bayazıt, Kerem Alışık, Mert Fırat, Özgür Emre Yıldırım, Zeynep Kankonde, Mustafa Sandal, Ajda Pekkan ve usta oyuncu Ediz Hun rol alacak.

You must be logged in to post a comment Login