Bu Şehir Arkandan Gelecek’in final bölümü ne zaman?

Kerem Bürsin’in dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 20. bölümüyle final yapıyor. İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek’in final bölüm fragmanı

Atv dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi, 14 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 20. bölümü ile ekrana veda ediyor.

Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un paylaştığı Ay Yapım imzalı, Bu Şehir Arkandan Gelecek’ten final bölümü fragmanı geldi. Bu Şehir Arkandan Gelecek’in son bölümünde Belgin’e silah doğrulttuğunu gören Derin, hayatının en mutlu gününde kendini annesine siper edip vurulmuştu.

İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek’in 14 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak final bölümü fragmanı:

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK GENEL KONUSU
Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali’yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali’ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, “anne” dediği Rauf’un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf’un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin ise, Hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit’le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır.. Ali’nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de O sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama O gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir…

Ali yıllardır özellikle İstanbul’a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, Şehre küstür, yıllar sonra “Rauf anne”si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul’a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre…. Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali’nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali’yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır.. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı’yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf’un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur..

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in final bölümü ne zaman?

x