baby sensory

Burak Özçivit’in yeni partneri Neslihan Atagül oldu

Burak Özçivit’ten sürpriz proje

01 Ağustos 2015 Cumartesi, 02:04

Son yıllarda film sektöründe başarılı işlere imza atan yakışıklı oyuncu, üçüncü filminde baş rol oynaması için Neslihan Atagül’e teklif götürdü.

İŞTE MURAT BOZ VE BURAK ÖZÇİVİT’İN YENİ FİLMİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Sinemanın ve ekranların aranılan jönü Burak Özçivit, yapımcı kimliğiyle de adından söz ettirecek gibi görünüyor. Ünlü oyuncu, henüz yeni çektiği ikinci sinema filmi vizyona girmeden, üçüncüsünün hazırlıklarına başladı.Fahriye Evcen’in rol aldığı ‘Aşk Sana Benzer’ in 1.5 milyon gişe rakamına ulaşmasıyla yeni projeleri hayata geçiren Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in başrollerinde olduğu ‘Kardeşim Benim’in çekimleri biter bitmez yeni filmi için çalışmalara başladı.

BURAK ÖZÇİVİT’İN YENİ DİZİSİ KARA SEVDA’DAN İLK GÖRÜNTÜLER

BRK’S Production adıyla kurduğu şirketle film sektöründe patron olma yolunda ilerleyen Özçivit,yönetmen, senarist, yapımcı ve oyuncu kimliğiyle başarılı işlere imza atan Yılmaz Erdoğan’ın yolunda ilerliyor. 10 senede yaklaşık 20 hikaye yazan Özçivit, üçüncü filminde ise yeni dizisindeki partneri Neslihan Atagül’ü oynatmak için teklif götürdü.Atagül’ün, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen “Kara Sevda”da başrollerini paylaşacağı partnerinin teklifini prensipte kabul ettiği öğrenildi.  neslihan atagül

You must be logged in to post a comment Login