Ütopya’da bu hafta kim elendi? (31 Temmuz 2015)

01 Ağustos 2015 Cumartesi, 02:36

Ütopya yarışmasından 31 Temmuz 2015’de elenen yarışmacı belli oldu.

TV8 ekranlarında 9 aydır yayınlanan Ütopya yarışmasında büyük finale yaklaşırken bir eleme daha yaşandı. 280 gündür ekranlarda olan yarışmada elenen yarışmacıların halk oylaması sonucunda yeniden katılmasıyla dengeler değişmişti. Hafta içi her akşam 19.45’de TV8’de ekrana gelen Ütopya’da eleme heyecanı yaşandı. Serkan, Semih, Tuncay, Murat ve Altar bu hafta en çok gazeteyi satarak dokunulmazlık kazanan yarışmacılar oldular.  Kaan , Çağlar ve Raşit’in çıktığı eleme potasında en düşük oyu Raşit alarak Ütopya’ya ve hayallerine veda etti.ütopya raşit

ÜTOPYA’DA YENİ ELEME SİSTEMİ

Daha önce Ütopya sakinlerinin iki haftada belirlediği 4 isim elenme adayı olarak İnternet oylamasına çıkıyor, içlerinde en az oy alan yarışmacı Ütopya’ya veda ediyordu.
Bundan sonra ise adaylar belirlendikten sonra İnternet oylaması olmayacak. Ütopya sakinleri her hafta elenme adayı olarak 3 aday belirleyecek ve bu 3 adaydan en az gazete satan yarışmacı Ütopya’ya ve hayallerine veda edecek.utopyaaaa
BİREYSELLERDEN TUVALET OPERASYONU

Gece operasyonuyla tuvaletin yeri değişti, yeni bir kriz patlak verdi.

Ütopya’da bireysel olarak hareket eden erkek yarışmacılar gece yarısı ortak bir operasyonuyla tuvaletin yerini değiştirdiler.

Semih’in stratejilerini ve tuttuğu notları tuvalette oluşturduğunu iddia eden bireysel yarışmacılar, Semih’i proteste etmek amaçlı tuvaleti alaçatının yanına taşıdılar.

Tuvaletin kapısını not yazmayı ihmal etmeyen Ütopya’nın bireysel yarışmacıları, kapıya “Not evi” yazdılar.

You must be logged in to post a comment Login