Burcu Esmersoy ile Dünya Avucunuzda gezdiği ülkeler hangileri? Vodafone Red Dünya Avucunuzda bilgileri

10 Mart 2019 Pazar, 00:01

Dünya Avucunuzda programı gezilen ülkeler hangileri? Burcu Esmersoy ile Dünya Avucunuzda yeni bölüm ne zaman? Vodafone Red sponsorluğundaki Fox TV Burcu Esmersoy ile Dünya Avucunuzda yeni bölüm fragmanı izle!

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu yaptığı Fox TV’deki gezi seyahat programı Dünya Avucunuzda 9 Mart Cumartesi günü ilk bölümüyle ekrana geldi. Dünya Avucunuzda Kopenhag bölümü büyük ilgi gördü. Dünya Avucunuzda her Cumartesi 12.15’te FOX TV’de yayınlanacak.

DÜNYA AVUCUNUZDA KOPENHAG BÖLÜMÜ

FOX’ta başlayacak “Dünya Avucunuzda” programının ikinci sezon tanıtım gecesi, Esmersoy’un ev sahipliğinde Pazartesi akşamı Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi. Çok özel müzikleriyle DJ Can Hatipoğlu’nun ve eşsiz yorumlarıyla keman sanatçısı Ceren Aksan’ın performansıyla renk kattığı geceye Lal Denizli, Pınar Sabancı, Çiğdem Kayalı, Emre- Miray Çapa, Eliz Sakuçoğlu, Pelin Akad, Umut Eker, Zeynep Tosun ve Serap Dindar gibi pek çok ünlü isim katıldı.

Güzel sunucu Esmersoy misafirlere bu projede yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdikten sonra, Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy projeye dair detaylar paylaştı. FOX Networks Group Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Grup Başkanı Mehmet İçağasıoğlu ise “Nat Geo Expeditions ve Nat Geo Traveler’ın da destekleriyle TV’de daha önce hiç deneyimlemediğimiz bir program yaptık. Bir gezi programından öte, bir yandan izleyiciye seyahat deneyimi yaşatırken, diğer yandan farklı dijital deneyimler sunan bir platform yarattık.” diyerek programda emeği geçen herkese teşekkür etti.Burcu Esmersoy ile oturduğunuz yerden dünyayı gezin!
Burcu Esmersoy, “Dünya Avucunuzda” seyahat programında alışılagelmiş ve popüler yurt dışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerlerini keşfediyor. Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanan programda, bu bölgelere ilişkin tarihsel ve kültürel bilgiler sunuluyor; izleyicilere daha keyifli bir tatil geçirmeleri için çok özel tüyolar veriliyor.

Esmersoy program boyunca Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz ve National Geographic Traveler Dergisi editörleri ile toplam 6 ülkeyi ziyaret edecek. İlk bölümün durağı limanı, kanalları, tarihi binaları ve hareketli caddeleriyle ünlü Kopenhag şehri olacak.

Seyahatseverler ekibin deneyimlerini FOX ile Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebilecek ve eş zamanlı olarak National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebilecek.

 

You must be logged in to post a comment Login