Cem Yılmaz’dan Gora 2 Arif ve 216 filmi müjdesi

22 Haziran 2016 Çarşamba, 23:41

Cem Yılmaz yeni filmi Gora 2 Arif ve 216‘nın çekimlerine başlayacağını duyurdu.

Cem Yılmaz, Youtube kanalının iki milyon seyirciye ulaşmasını güzel bir haberle kutladı. Ağabeyi Can Yılmaz’ı dahil ettiği yayında G.O.R.A’nın devam filminin çekimlerine yakında başlayacağını duyurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz Youtube kanalının iki milyon seyirciye ulaşmasını ağabeyi Can Yılmaz’ı  dahil ettiği bir yayınla kutladı. Yılmaz bu sırada takipçlerine önemli bir müjde verdi.

2004’de çektiği G.O.R.A’nın devam filminin çekimlerine yakında başlayacağını duyuran Yılmaz açıklamasında şunları söyledi:

“Şimdi G.O.R.A’nın devam projesi var tezgahımızda. Amacımız G.O.R.A’daki Arif ile Robot 2016’yı bir macera içine sokmak. Temmuz veya ağustosta Zafer (Algöz) ağabey ve Ozan’la (Güven) çekip ilkbahara çıkaracağız filmi.”

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Faruk Sorak’ın yaptığı 2004 yapımı G.O.R.A filmi çekildiği dönem Türk Sineması’nın en pahalı yapımlarından biri olmuş ve 4 milyon civarında kişi tarafından izlenmişti.

Antalya’da halı tüccarlığı yapan Arif’in ( Cem Yılmaz ) uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A isimli gezegene götürülmesinin anlatıldığı filmde Cem Yılmaz’ın yanı sıra Özkan Uğur, Cezmi Baskın, Ozan Güven, Rasim Öztekin ve Özge Özberk gibi önemli isimler filmin kadrosunda yer almıştı.

You must be logged in to post a comment Login