Semih Öztürk Survivor Kıbrıs finalinde olacak mı?

Semih Öztürk’ten hayranlarını üzen haber..Acun Ilıcalı açıkladı

23 Haziran 2016 Perşembe, 00:20

Survivor’da sakatlanan Semih Öztürk’ün son sağlık durumunu Acun Ilıcalı açıkladı. Semih Öztürk Kıbrıs finalinde yarışabilecek mi?

SURVİVOR’DAN ELENEN İBRAHİM O GERÇEĞİ AÇIKLADI 

Survivor’da dokunulmazlık oyunu sırasında parmağı kırılan Semih Öztürk hemen hastaneye kaldırılmıştı. Survivor doktoru Metin Kuş ilk müdahaleden sonra ‘Beni aşan bir durum’ diyerek sakatlığın ciddi olduğunu belirtmişti. Survivor’ın doktoru Metin Kuş gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırılan Semih Öztürk, Santo Domingo‘da kaldığı hastanede ameliyat oldu.

YUNUS GÜNÇE O ÖDÜLE SURVİVOR BİTTİKTEN SONRA KAVUŞTU

Ancak Santo Domingo’daki ameliyatın ardından müşahede altına alınan Semih’in parmağının durumu ciddiyetini koruduğu için uçakla acil olarak ABD’nin Houston kentine gönderildi.

Survivor’ın Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyunu öncesi parmağından yaşadığı sakatlık nedeniyle tedavi gören Semih Öztürk’ün durumu ile ilgili Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, Semih Öztürk’ün ameliyatının ardından acil olarak ABD’nin Houstun kentindeki hastaneye götürüldüğü açıklayarak “Orada çok önemli doktorlar kendisiyle ilgilenecek ve en kısa zamanda sağlığına kavuşacak” dedi.

SEMİH ÖZTÜRK SURVİVOR FİNALİNDE YARIŞACAK MI?

Houston’daki hastanede tedavi altına alınan Semih Öztürk, artık Survivor’a geri dönemeyecek. Semih’in elemelerde ise dokunulmazlık olması bekleniyor. Ancak Semih Öztürk’ün 27 Haziran Çarşamba günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacak olan büyük finale kalıp kalmayacağı ise netlik kazanmadı. Semih’in Survivor macerasıyla ilgili son kararı Acun Ilıcalı önümüzdeki günlerde açıklayacak.Semih-Öztürk-ameliyat

Semih-Öztürk

You must be logged in to post a comment Login