Cesur ve Güzel dizisinden 2 ayrılık

Star TV’nin iddialı dizisi Cesur Yürek’ten 2 ayrılık haberi daha! Sevilen dizi Cesur ve Güzel’den hangi oyuncular ayrıldı?

ÜNLÜ OYUNCU CESUR VE GÜZEL DİZİSİNDE / HABER İÇİN TIKLAYIN

Fark Film-Cüneyt Aysan’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Onur Tuna, Rüveyda Öksüz ve Hüseyin Avni Danyal’ın paylaştığı dizide mafya babası Harbi karakterini canlandıran Rıza Akın ve Berrin’in annesi Nazan karakterini canlandıran Şebnem Özinal kadrodan ayrıldı.

Cesur Yürek, yeni bölümleriyle her Perşembe Star TV’de!

Cesur ve Güzel’in 14. Bölümünde neler yaşandı?

Cesur, Sühan’a yaptığı sürprizle aşklarını mühürler. Onları uzun bir aradan sonra bir araya getiren bu romantik akşam, meydana gelen beklenmedik kaza nedeniyle yarıda kalır.

Bu haber Korludağ çiftliğinde de büyük sarsıntı yaratırken, gelen yeni savcının Tahsin Korludağ’ın önünde kolay kolay diz çökmeyeceği anlaşılır.

Savcının eski dosyalara olan ilgisi Cahide’nin de panik olmasına neden olur. Kendisini şüphelerin uzağına çekmeye çalışırken farkında olmadan Cesur’la ilgili çok büyük bir kozu eline geçirir.

Sühan, Cesur’a gelen mektupta ne yazdığını öğrenmenin peşindeyken babasına karşı duyduğu şüpheler giderek güçlenir.

Rıfat’ın ona bıraktığı ipuçlarını takip eden Cesur, savcı engelini aşmaya çalışırken Tahsin Korludağ’ın ona karşı bir oyun daha kurar.

Yaşanan kazanın etkileri giderek büyürken Cesur bir kez daha zor bir kararla yüz yüze kalır fakat bu sefer Tahsin Korludağ’ın hayatının iplerini elinde tutmaktadır.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Cesur ve Güzel dizisinden 2 ayrılık

x