Çilek Kokusu 1. bölüm ne kadar izlendi?

25 Haziran 2015 Perşembe, 10:32

Çilek Kokusu dizisi ilk bölümü ne kadar izlendi reytinglerde kaçıncı oldu? Star TV’nin yeni yaz dizisi Çilek Kokusu 24 Haziran Çarşamba günü 1. bölümüyle ekrana geldi.

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu Çilek Kokusu ilk bölümüyle büyük ilgi gördü. Romantik komedi dizisi Çilek Kokusu sosyal medyada da gündem oldu. Twitter’da Çarşamba akşamı en fazla konuşulan konulardan olarak TT listesinde üst sıralarda yer alan Çilek Kokusu ratinglerde de aynı başarıyı gösterdi.

Çilek Kokusu TNS rating sonuçlarına göre Total grubunda ilk yayınıyla Survivor’ın ardından 2. olurken tekrar yayınıyla da 4. oldu. Çilek Kokusu Total’de 4,31 rating ve 12,57 share oranını yakaladı. Dizi AB grubunda da tekrarıyla 9. ilk yayınıyla 12. oldu

24 HAZİRAN TNS REYTİNG SONUÇLARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

çilek-kokusu-dizi-4

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor.
Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum da da bırakmaz.  Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir.

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.çilek-kokusu-dizi-3

You must be logged in to post a comment Login