Kalbim Ege’de Kaldı 1. bölümü ne kadar izlendi?

25 Haziran 2015 Perşembe, 10:38

Kalbim Ege’de Kaldı dizisi birinci bölümü reytinglerde kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Kalbim Ege’de Kaldı 1. bölüm rating sonuçları. Kalbim Ege’de Kaldı 24 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana geldi.

24 HAZİRAN TNS REYTİNG SONUÇLARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Kanal D’nin yaz ayları için hazırladığı Kalbim Ege’de Kaldı dizisi Çarşamba akşamı görücüye çıktı. Sosyal medyada da ilgi gören dizi reytinglerde de başarılı bir sonuç aldı. Limon Film’in yapımcısı olduğı Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon’un başrollerde olduğu dizi TNS rating sonuçlarına göre Total grubunda Survivor ve Çilek Kokusu’nun ardından 3. oldu. Dizi Total’de 3,92 rating, 11,58 share oranı elde etti. AB grubunda ise daha iyi bir sonuç alan Kalbim Egede Kaldı dizisi Survivor’dan sonra 2. olurken, tekrar yayınıyla da 5. sırada yer aldı.

kalbim-egede-kaldı-dizisi-3

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Hülya Böcekli, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan , Yeliz Akkaya , Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin’in yer aldığı yeni dizisi “Kalbim Ege’de Kaldı” çok yakında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Zeliş ve Mustafa birbirine tamamen zıt iki kutup olsa da çok önemli bir ortak noktaları vardır, o da Iraz Nene’dir. Iraz Nene, 1970 Yılı Gediz Depremi’nde iki tane kız çocuk evlat edinir. Kızları büyüyünce iki delikanlı ile evlendirir. Ancak iki bacanak, günün birinde birbirlerine düşman olurlar. Nedeni ise paradır. Iraz Nene’nin bu düşmanlığa son verecek bir fikri vardır; bu, iki düşman ailenin çocukları olan Zeliş ve Mustafa’nın evlenmesidir. Iraz Nene, böylece tüm mirasını da Zeliş ve Mustafa’ya bırakacaktır. Formalite evliliği yapan Zeliş ve Mustafa, başlarda boşanmak için ellerinden geleni yapsalar da zaman geçtikçe ikili arasında başlayan aşk, her şeyin gidişatını bir anda değiştirecektir.kalbim-egede-kaldı-dizisi-1

You must be logged in to post a comment Login