Çoban Yıldızı dizisi final bölümü tarihi belli oldu

Fox TV’nin dizisi Çoban Yıldızı ekrana veda ediyor. Çoban Yıldızı dizisinn final tarihi de belli oldu.

Fox TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan ‘Çoban Yıldızı’ erken final yapacak.  Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin başrollerini paylaştığı dizi sezon sonunda ekrana veda edecek.

Dizinin 18 Haziran’da final yapacağını başrol oyuncu Selin Şekerci duyurdu.

Fox TV’de ekrana gelen ‘Çoban Yıldızı’ dizisinde oynayan güzel oyuncu Selin Şekerci, önceki akşam Karaköy’de arkadaşlarıyla eğlendi. İlginç tarzı ve başına bağladığı fularla dikkat çeken güzel oyuncu, Çoban Yıldızı’nın 18 Haziran’da final yapacağını söyledi.

ÇOBAN YILDIZI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir.

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır.
Özgürlükleri sevdalarıdır artık.

Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır. Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çoban Yıldızı dizisi final bölümü tarihi belli oldu

x