İçerde dizisinden bir şok ayrılık daha

Show TV’nin fenomen dizisi İçerde’nin 34. bölümünde  sürpriz bir ayrılık daha yaşandı ve Organize Şube Müdürü Yusuf’u canlandıran usta oyuncu Mustafa Uğurlu diziye veda etti.

MUSTAFA UĞURLU’DAN DUYGUSAL VEDA-SETTEN VEDA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Show TV’nin sevilen dizisi ‘İçerde’nin son bölümünde heyecan doruktaydı. İçerde 34. bölümde, dizinin hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı.

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı ‘İçerde’ dizisinde, Yusuf Müdür (Mustafa Uğurlu) baş düşmanı Celal Duman (Çetin Tekindor) tarafından vurularak öldürüldü. Böylece; Organize Şube Müdürü Yusuf’u canlandıran tek bir takıntısı yıllardır uğraşıp yakalayamadığı Celal bitirmek olan başrol oyuncularından Mustafa Uğurlu diziye veda etti.

İçerde dizisine daha önce de Daha önce Bensu Soral ve Tuba Ünsal veda etmişti.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin 35. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Sarp’ın “Polisim ben, müdürümü nasıl öldürürüm, Yusuf müdür benim babam gibiydi” dediği fakat kimsenin Sarp’a inanmadığı sahne izleyenlerde merak uyandırdı.

İçerde”nin bu akşam ekrana gelen 34. bölümünde Sarp ve Mert’in müthiş düellosu ikisinin de kurtulmasıyla sonuçlandı. Fakat iki karşıt cephenin içine girdiği bu savaşta her şey Celal’in Füsun’u kaçırması ile farklı bir boyuta taşındı. Annesi Füsun’un, Celal tarafından kaçırıldığını öğrenen Sarp hemen harekete geçti. Tüm gerçeklerden habersiz olan iki kardeş yeniden karşı karşıya geldi. Annesini kurtarmak için Mert’le birlikte hareket eden Sarp’ı yolun sonunda büyük bir tehlike bekledi. Polis olduğu ortaya çıktıktan sonra ilk defa Celal ile karşı karşıya gelen ve ondan hiçbir sözünü sakınmayan Sarp, kendini savaşın tam ortasında buldu. Celal ve Sarp arasındaki hesaplaşmada Celal’in “Yusuf Müdür”ü vurduğu final sahnesi izleyenleri şok etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İçerde dizisinden bir şok ayrılık daha

x