baby sensory

Çukur dizisi Aliço kimdir ? Rıza Kocaoğlu çöp toplayıcısı Aliço rolünde

16 Ekim 2017 Pazartesi, 14:40

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, Show TV’nin yeni dizisi Çukur’da gizemli çöp toplayıcısı Aliço rolüyle herkesi şaşırtacak!

ÇUKUR DİZİSİ GENEL KONUSU VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’ için geri sayım heyecanı devam ederken, dizinin ilk tanıtımında gizemli çöp toplayıcısı Aliço olarak geçmişte canlandıklarından bambaşka bir karakterle izleyici karşısına çıkacak olan Rıza Kocaoğlu şimdiden büyük merak uyandırdı.

‘Çukur’un gizemli Aliço’sunu canlandıran Rıza Kocaoğlu, hikâyenin kilit noktalarından biri olarak ekran başındakileri şaşırtacak. Sessiz sakin, kendi halinde bir çöp
toplayıcısı gibi gözükse de Çukur mahallesinde Ercan Kesal’ın canlandırdığı İdris’in sokaktaki gözü kulağı olan Aliço, geçmişinden gelen yaralarıyla izleyicileri derinden etkileyecek.

Üniversitede matematik mühendisliği okumuş ve dâhi derecesinde bir sayısal zekâya sahip olan Aliço, güçlü hafızasıyla ‘Çukur’da izleyicilerin yapbozu tamamlamasına rehberlik edecek. Aliço için saçlarını kazıtan Rıza Kocaoğlu, geçmişte canlandırdığı karakterlerden bambaşka bir rolle izleyicileri ‘Çukur’a sürükleyecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’, ilk bölümüyle  23 Ekim Pazartesi  saat 20:00’da  Show TV’de ekranlara gelecek.

You must be logged in to post a comment Login