baby sensory

Çukur dizisi konusu ve oyuncuları

Çukur 22. yeni bölümde neler olacak? Çukur dizisi 22. bölüm yeni fragman, oyuncuları ve konusu..

25 Mart 2018 Pazar, 00:30

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde oynadığı Çukur dizisinin konusu nedir, hangi oyuncular rol alıyor? Çukur’un 22. bölümü heyecanlı dakikalara sahne olacak. Çukur’un yeni karakteri Elvis kim? Elvis Koçovalı ailesinin tüm kadınlarını kaçırıyor! İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

Çukur’un yeni bölümünde kadroya sürpriz bir isim dahil oluyor. Genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Elvis karakteriyle Çukur’daki dengeleri değiştirmeye geliyor. Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur’un kadrosu genişliyor. Türk televizyon tarihinin ölümsüz dizilerinde rol alan genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna katılıyor.

İlk kez 22. bölümde izleyici karşısına çıkacak Soysal, Elvis adlı karaktere hayat verecek. Yamaç ile Vartolu’nun tuzağına düşerek güç kaybı yaşayan Baykal’la arasında bağ olan Elvis, pek çok dengeyi de değiştirecek. Saygın Soysal, “Baykal, gücünü geri kazanacak mı?” sorusunun cevap bulacağı yeni bölümde işleri kızıştırmaya gelecek. Kilit bir role sahip olan Soysal’ın canlandırdığı Elvis’in Yamaç ve İdris’le karşılaşması büyük bir merakla beklenecek.

“Çukur” yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Kendini kapana kısılmış hisseden Yamaç, gidenlerin intikamını alabilmek için şaşırtıcı bir iş birliği yapacaktır. Aliço, Hale’yi öldürenin kim olduğunu araştırırken geçmişin gizemli perdesini de aralayacak. İdris ise Vartolu’nun tüm mahallelinin önünde İdris’in babası olduğunu itiraf etmesiyle derinden sarsılacak. Kartların yeniden dağıtılacağı ‘Çukur’un yeni bölümünde beklenmedik güçler birleşecek ve büyük sürprizler yaşanacak.

“Çukur”un merakla beklenen yeni bölümü 19 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ÇUKUR 21. BÖLÜM FRAGMAN

Vartolu, hayatının en zorlu yol aşamasına gelirken, Selim’i Baykal’ın vurdurttuğunu öğrenen Yamaç ise öfkeden deliye döner ve harekete geçer. Tüm dengelerin alt üst olduğu bölümde gözünü hırs bürüyen Baykal ise etrafındaki herkese tehdit saçarken, Yamaç için geri dönüşü olmayan bir acıya sebep olacaktır. Çukur’da
herkes için tehlike çanları çalmaktadır. “Çukur”un merakla beklenen yeni bölümü 12 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ÇUKUR 20. BÖLÜM FRAGMANI

 

Koçovalı ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah’ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir’den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir. “Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?” sorusu büyük merak yaratırken Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek.

Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih’le hitap eden İdris ile olacaktır. Nefeslerin tutulacağı bölümde pek çok soru cevap bulacak.

“Çukur”un merakla beklenen yeni bölümü 5 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi günü ekrana gelen 18. bölümü nefes kesti. Komiser Emrah’ın, İdris ve adamlarını aldığını öğrenen Çukur sakinleri İdris’in yanında olabilmek için türlü planlarla nezarethaneye girdi. Ağabeyinin geldiğini Yamaç’a söyleyen Sena, Yamaç’ın da uğraştığı kişinin Emrah olduğunu öğrendi. İdris, en çok merak ettiği büyük gerçeği öğrendi. Kalp krizi geçiren Paşa’yı ziyarete gelen İdris, hayatının şokunu yaşadı. Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrenen İdris, soluğu Aliço’nun sahildeki kulübesinde aldı.

Gözyaşlarını tutamayan İdris’in hüzün dolu anları bölüme damga vurdu. Baykal’ın Komiser Emrah’ı gördüğü an ona “Oğlum!” diyerek sarılması akıllarda büyük soru işareti yarattı. Ayakta durmakta zorlanan Medet, Yamaç ve Selim’in karşısına çıktı. İki kardeşe silah doğrultan Medet’in karşısında Selim, kendini siper ederek kurşunun hedefi oldu. Selim ölüm kalım savaşı verirken gözü dönen Yamaç, hesap sormaya gitti. Yamaç’ın, “Selim ölürse seni yaşatmam!” diyerek silah doğrulttuğu kişinin Vartolu olduğunu gördüğümüz final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Çukur’un 17. yeni bölümüne, Koçovalı ailesinin belalısı olacak Komiser Emrah rolüyle, yıldızı Bodrum Masalı’yla parlayan Alperen Duymaz damga vuracak. Çukur’daki suçları ortaya çıkarmak için özel yetkiyle görevlendirilen Komiser Emrah, İdris Koçovalı’yı gözaltına alıyor.

Çukur’un 17. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Yamaç Çukur’a gelen beklenmedik misafiri tanımaya çalışırken, İdris “Doğu’dan tayinini çıkartmışlar İstanbul’a. Belalı biri belli ki. Sınırsız yetki, hiç iyi olmadı bu!” sözleriyle endişesini belli ediyor.

Gizemli kişinin “Artık Çukur’a polis de girer ben de girerim!” sözleriyle Yamaç’a meydan okuduğu tanıtımda, İdris’e takılan kelepçe merakı arttırıyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

ÇUKUR 17. BÖLÜM 2. FRAGMANI – KOMİSER EMRAH ÇUKUR’DA

Çukur’un yeni bölümünde, Vartolu’nun cenazesi tabut içerinde Celasun, Medet ve adamları tarafından Çukur’dan çıkartılıyor. Arabasına bomba atılan Vartolu öldü mü yoksa Celasun’un planıyla Vartolu kurtuldu mu sorusu kafaları karıştırdı.

Medet’in “Ağayı koruyacağım dedin, ağa öldü!” diyerek Celasun’a silah çektiği anlar heyecanı yükseltirken Sultan, oğlunun intikamını aldığını düşündüğü Yamaç’ın elini öpüyor. Oğlu Kahraman’ın mezarına giden İdris’in “Baba oğlun kokusunu unuttuğunda oğul ölürmüş!” dediği ve yaşadığı acının derinden hissedildiği tanıtımda Kasım’ın “İdris baba kendi oğlunu öldürmüş!” sözleri dikkat çekiyor.

Çukur’un 17. bölümü heyecanlı dakikalara sahne olacak. Vartolu’nun evinden çıkan cenaze tüm dengeleri sonsuza kadar değiştirecektir. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert devam edecektir. Çukur’a gelen davetsiz misafir fırtına etkisi yaratacaktır. Başta Yamaç, Sena ve İdris olmak üzere herkes başına geleceklerden bihaberdir. Çukur’da dengelerin sarsıldığı, çalkantılı bir dönem başlıyor!

ÇUKUR 17. BÖLÜM 1. FRAGMANI- ‘VARTOLU ÖLDÜ’

ÇUKUR’DA VARTOLU’YA BEYEFENDİ Mİ SALDIRDI?

Çukur’da altı bölümlük yüzleşme serisinin üçüncüsünde yine nefesler tutuldu. Bu akşam ekrana gelen 16. bölümde İdris ve Vartolu’yu son anda durduran Yamaç İdris’e, Paşa ve Emmi’yi kurtardığını gösterdi. O sırada hışımla eve giren Vartolu, Paşa ve Emmi’yi göremeyince deliye döndü. Celasun Yamaç’a, Vartolu’dan intikam almak için onun tarafında olduğunu itiraf etti. Yamaç’a Vartolu’nun Çukur’dan gitmesi için 24 saat mühlet veren İdris, Paşa ve Sultan’a geçmişin hesabını sordu. İdris’in Sultan’a kestiği ceza ağır oldu ve onu evden kovdu.

Vartolu’ya Çukur’dan birlikte gitmeyi teklif eden Saadet, Vartolu’nun Çukur’da kalmayı istemesiyle yıkıldı. Yıllar sonra bulduğu aşkı Saadet’le kurduğu hayalin etkisinden kurtulamayan Vartolu, Kasım’ın karısı Nevra ile çocuğunu serbest bıraktı. Yamaç’tan İdris’in bir oğlu daha olduğunu öğrenen Selim bu gerçek karşısında şoke oldu. Yamaç’ın oyunuyla evine hırsız girdiğini düşünen Sena kendini yeni evinde buldu. Fakat beklemediği bir misafir vardı; Sultan. Vartolu, Çukur’dan kaçmak isteyen Karaca’nın isteğine kayıtsız kalamayarak ona yardım etti.

Medet ve Celasun, Karaca’yla annesi Ayşe’yi gizlice alarak Çukur’dan kaçırmaya çalıştı. Selim’in anlayıp peşlerine düştüğü sırada Celasun kaza yaptı ve Selim, Ayşe ve Karaca’yı alarak bir otele yerleştirdi. Annesinin mezarı başında içini döken Vartolu ile yanına gelen Yamaç’ın büyük düellosu nefes keserken, Yamaç’ın Vartolu’ya gerçeği bildiğini itiraf ettiği anlar bölüme damga vurdu. Koçovalılar ve Vartolu arasında çekilen silahlar tansiyonu yükseltti. Nefes kesen mücadelede Celasun, Vartolu’yu ikna ederek çatışmadan uzaklaştırdı. Vartolu arabayla uzaklaştığı sırada önünü kesen maskeli adamlar Vartolu’nun arabasını taramaya başladı. Arabanın içinde kurşun yağmuruna tutulan Vartolu’nun atılan bombalarla birlikte dört bir yanını alevler sardı. Bu sarsıcı ana tanık olan ve afallayan Yamaç’ın yaşadığı şok izleyenleri ekran başına kilitledi.

“ÇUKUR’DA ÖLECEĞİM”

Çukur’un 16. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Çukur’un merakla beklenen 16. bölümü 12 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

‘BİLİYORUM BABAMIN OĞLU SALİH’
Çukur’un 16. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. Heyecan dozunun yüksek olduğu fragmanda İdris, Yamaç’tan 24 saat içinde Vartolu’yu göndermesini istiyor. “Bu herif bu mahalleyi terk edecek ister tabutta, ister yürüyerek” sözlerinin üzerine Yamaç, Vartolu’nun karşısına çıkıyor. Vartolu, “Ben buradayım gelsin indirsin” sözleriyle hodri meydan okuyunca ikili arasında büyük düello başlıyor. Vartolu’nun, “Sen hiçbir şey bilmiyorsun, konuşma” diye bağırması üzerine Yamaç daha fazla dayanamayıp, “Biliyorum Salih, biliyorum babamın oğlu” diyerek gerçeği bildiğini itiraf ediyor.

ÇUKUR 16. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 15. bölümü nefes kesti. Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, hayatının en zorlu günlerini yaşarken, Vartolu’nun Paşa ve Emmi’yi kaçırması bardağı taşıran son damla oldu. İdris, Paşa ve Emmi’nin kaçırılmasıyla soluğu Vartolu’nun evinde alırken, birbirlerinden habersiz olan baba-oğul arasında silahlar çekildi. Sena’nın kapısında sinir krizi geçirdiği anlar izleyiciyi derinden etkiledi. Bölümde babası İdris’ten geçmişin hesabını soran Yamaç’ın karşılaştığı tepki canını acıtırken, Baykal’ın tehlikeli yollara başvurarak Vartolu’nun Çukur’dan olduğunu öğrendiği anlar ise yüzleşme serisine bambaşka bir yön kattı. İdris ve Vartolu’nun birbirine silah çektiği heyecan dolu final sahnesinde Yamaç’ın araya girmesiyle adrenalin doruğa çıktı.

ÇUKUR 16. BÖLÜM SNEAK PEEK – ‘BEN OLMASAM ÖLECEKTİ’

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

ÇUKUR 8. BÖLÜM CEYLAN ERTEM ZALİM SAHNESİ

‘BANA MASAL ANLAT’
Çukur’un 13. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. Tapuları konuşmak için karşısında İdris’i isteyen Vartolu, Yamaç’ı evleri yıkmakla tehdit ediyor. İdris Koçovalı ile Vartolu arasındaki büyük yüzleşmenin ekrana geldiği heyecan dolu tanıtımda İdris, tapulara karşılık Vartolu’nun ne istediğini sorarken, Vartolu’nun “Bana masal anlat!” sözleri merak uyandırıyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

ÇUKUR 8. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ – REPLİKAS YAŞ ELLİ

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 12. bölümünün final sahnesinde Vartolu’nun üvey babası Kasım’ın İdris’i arayıp Mihriban’dan olan oğlunun yaşadığını söylediği an büyük bir gizem perdesini araladı. Baykal, Vartolu’dan İdris’in evini neden kurtardığını öğrenmek istedi. Vartolu’nun o evde dikkatini çeken biri olduğunu söyleyen Baykal, Vartolu’yu tehdit etti. Saadet’e bir şey olmasından korkan Vartolu, ona evli olduğunu söyleyerek kendinden uzaklaştırmaya çalıştı. Avukat Nazım’dan, Sena’nın kendisinden boşanmak istediğini öğrenen Yamaç deliye dönerek soluğu Sena’nın karşısında aldı. Aşıklar geri dönüşü olmayan bir yol ayrımına sürüklenirken, ailesini tuzağa düşüren Münir ile Beyefendi’nin peşine düşen Yamaç’ın yardımına hiç beklemediği bir anda Sena koştu. Sena Yamaç için hayatını tehlikeye atarken, Selim’in etrafındaki çember ise gittikçe daraldı. Yamaç ile Selim’in yüzleşmesi tansiyonu yükseltti. Gonca’nın oğlunun izini süren İdris, yurt müdüründen Salih adında çocuğun olduğunu fakat öldüğünü öğrendi. Vartolu’nun yardımıyla Münir’i bulan Selim, Yamaç’a getireceği sırada Münir’in Feyyaz’ın adamları tarafından kaçırılmasıyla şoke oldu. Sultan’la konuşmak için İdris’in evine giden Vartolu’nun Saadet’i gördüğü dakikalar izleyenleri derinden etkiledi.

Yamaç’ın binaları ipotek ettirdiğini İdris’e söylemediği, Münir’in ortadan kaybolmasını isteyen Baykal’ın Selim’i zor durumda bıraktığı tanıtımda Avukat Nazım’ı karşısında bulan Yamaç’ın ne yapacağı merakla bekleniyor. Öfkesine hakim olamayan Yamaç’ın Selim’e, “Abi benimle oyun oynama! Bana Münir’i bulacaksın!” sözleri tansiyonu yükseltiyor. Çukur hız kesmeyen temposu ve sürükleyici hikayesiyle her pazartesi Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 12. bölümünde heyecanlı dakikalar yaşanacak. Çukur, yepyeni bir dönemin eşiğine geliyor! Baykal’ın satranç hamleleri gibi adımları tıkır tıkır işlerken, Yamaç ise içlerindeki haini bulmaya odaklanır. İdris, aldığı mektup sonrasında geçmişin perdesini aralamaya kararlıdır. Bunu, evinde sağladığı düzen için büyük bir tehdit olarak gören Sultan tehlikeli bir hamle yaparak Paşa’dan yardım ister. Koçovalı Ailesi’nde gerilim doruk noktasına çıkarken, çember herkes için giderek daralmaktadır! Baykal tarafından tehdit edilen Vartolu, biricik Saadet’ini kurtarmak için zor bir karar vermek zorunda kalırken, Yamaç Sena’dan gelen boşanma haberiyle yıkılır. Sena’nın hayatını riske atarak öğrenecekleri, her şeyi değiştirecektir!

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 15 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

 

Çukur’un 11. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. Yamaç’ın Vartolu’ya meydan okuduğu tanıtımda silahlar çekiliyor. Sena’nın Yamaç’a ‘”Sen benim sahibim değilsin” sözleri dikkat çekerken, Baykal “Artık masaya satranç bilen biri oturacak” sözleriyle ağırlığını hissettiriyor. İdris’e gelen gizemli mektup ise soru işaretlerini iyice arttırıyor.

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 10. bölümünde Yamaç, karnından yaraladığı Serdar’ın hastaneye götürülmesini istedi ancak Karaca’nın kurşunlanmasıyla deliye dönen Selim, yardım etmesi için çağırıp tehdit edince Serdar’ı boğarak öldürdü. Saadet’le telefondayken Serdar’ın adamlarının İdris’in evini bastığını gören Vartolu’nun müdahale edip, Koçovalıları kurtardığı sahne nefes kesti. Bu sırada hastanede olan İdris Karaca’nın durumunu öğrenince öfkeden deliye döndü, Sena ise İdris’e patladı. Geçen bölümde aralarındaki buzların erimesinin ardından bu bölümde Sultan Sena’ya ilk kez ismiyle hitap etti ve bir karar vermesi gerektiğini hatırlattı. Vartolu’ya giden Yamaç, “Memleketten bir şey istiyor musun?” diye sorunca Vartolu, Yamaç’ın geçmişini araştırdığını anladı. Geçen hafta Baykal olduğu ortaya çıkan Beyefendi, Selim’e “Kızı Serdar’a kaptırmasaydın Yamaç ikiye bölünecekti” diye sitem etti. Hastanede Karaca’nın durumunu uzaktan takip eden Celasun, Akşın’a “Ben kötü biri değilim, bir gün anlayacaksın” dedi, ikili sarıldığı anda ise Nedret’e yakalandı. Bu sırada Aliço’ya çok benzeyen biri Feyyaz’ın oğlu Oğuz’u öldürünce Feyyaz öfkeden kudurarak Aliço’yu kaçırdı. Durumdan haberdar olan Yamaç ve peşinden tüm mahalle Aliço’yu kurtarmaya gitti. Yamaç, Aliço’nun yapmadığına inandırmaya çalışırken Feyyaz öfkesini Yamaç’ı feci şekilde döverek çıkarttı, Yamaç ise kılını kıpırdatmadı. Saadet Vartolu’yla buluştu ancak Vartolu buluşmada yüzünü göstermeyince Saadet’in soru işaretleri iyice arttı. Sena olan bitene daha fazla dayanamayarak Yamaç’a eski evlerine dönmeye karar verdiğini söyledi. Yamaç Sena’nın gidişi sonrası yıkıldı ancak Çukur’a ve ailesine bağlılığı ağır bastı ve Sena’ya gitmek yerine babası, abisi, Paşa ve Emmi’nin yanına meyhaneye gitti. Akşam eski evlerinde heyecanla Yamaç’ı bekleyen Sena, kapının önünde Yamaç yerine bavullarını bulunca büyük hayal kırıklığı yaşadı. Selim’in sürekli ortadan kaybolmasından şüphelenen İdris meyhanede Selim’le Yamaç’ı yalnız bıraktı. Uzun süredir soru işaretiyle dolaşan Yamaç, babasının Emmi ve Paşa’ya yaptığı bağlılık testinin aynısını Selim’e yapacağını söyledi. Adrenalinin tavan yaptığı anlarda Yamaç silahı önce kendi kafasına dayayarak tetiği çekti. Silah ateş almayınca aynısını Selim’in de yapmasını istedi. Önce tereddüt yaşayan Selim çaresiz olduğunu görünce silahı kafasına dayamak zorunda kaldı.

ÇUKUR 11. BÖLÜM SNEAK PEEK

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 10. bölümde Vartolu’nun geçmişteki büyük sırrını Yamaç babası İdris’e açıklıyor.

Çukur’un onuncu bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yamaç’ın, Vartolu hakkında öğrendiklerini İdris’e anlattığı tanıtım “Vartolu’nun geçmişiyle ilgili başka neler saklı?” sorusunu akla getiriyor. İdris’in kutsal emanetleri Yamaç’a devrettiği sahnede baba ile oğlun arasındaki duygusal anlar dikkat çekiyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her Pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur bu akşam yayınlanan dokuzuncu bölümüyle büyük bir heyecan yaşattı. Yayınladığı ilk günden itibaren adrenalinin giderek arttığı dizinin ekrana gelen yeni bölümünde Serdar, İdris’i de alarak hızla kumarhaneden uzaklaştı. Serdar yaptığı planla Sena’yı da Selim’in elinden aldı. Selim’i yanında bulamayan Yamaç garip davranışlarıyla Selim’i şaşırtırken, bir yandan da Aliço’nun yardımıyla Serdar’ı köşeye sıkıştıracak ipuçları bulmaya çalıştı. Serdar’ın adamları tarafından tombalacıda tutulan Vartolu ve Celasun, Celasun’un tehlikeli planıyla oradan kurtuldu. Fakat Celasun, o sırada habersizce onu izleyen Karaca’nın yaralanmasına neden oldu. Beyefendi’nin Baykal, Avukat Nazım’ın ise Baykal’ın oğlu çıkmasıyla ekran başındakiler şok üstüne şok yaşadı. İdris ve Sena’ya zarar vermeye çalışan Serdar’a bu hareketinin bedelini ödetmekte kararlı olan Yamaç’ın, Serdar’ın ailesini rehin alarak planını uygulamaya koyduğu anlar nefes kesti. Yaşadıkları kaçırılma olayı, Sultan ve Sena arasındaki buzları eritti. Vartolu’nun annesinin mezarına gittiği ve onunla dertleştiği sahneler izleyenlerin yüreğini sızlattı. Babasını ve Sena’yı kurtaran fakat Serdar’a karşı öfkesi dinmeyen Yamaç’la Serdar yeniden karşı karşıya geldi. Yamaç’ı gizlice takip eden Sena’nın da bu aksiyon yüklü yüzleşmede yer almasıyla işler iyice karıştı. Serdar’ın düşürdüğü silahı eline alan Sena, Yamaç’ı engellemek için çabalarken bir anda duyulan silah sesi izleyicilerde soru işareti yarattı.

Çukur’un 9. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. İdris ve Sena’nın kaçırıldığı haberini alan Sultan’ın şoke olduğu, Yamaç’ın yaşadığı yıkımın etkisinin derinden hissedildiği anlarda Selim köşeye sıkışıyor. Heyecan dolu tanıtımda Yamaç’ın “Sende bir koku var, tam çıkaramıyorum!” sözleri Selim’i tedirgin ediyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her Pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen sekizinci bölümünün final sahnesinde Sena’nın kaçırıldığı an nefesler tutuldu. Sena’yı kaçıranın Selim olduğu gerçeği ise ekran başındakileri şoke etti.

Meke’yi Varto’ya gönderen Yamaç, kayıp noktaları birleştirmeye çalışarak Vartolu’nun kim olduğunu bulmaya çalıştı. Ayşe’nin planıyla gelinlerinin odalarını karıştıran Sultan, Sena’nın odasına girmek isteyince büyük bir fırtınanın başlangıcına neden oldu. Başta İdris olmak üzere Koçovalılara kafa tutan Serdar’ın hamleleri karşısında Selim, hayatının en tehlikeli adımını attı. Vartolu, giderek güvenini kazanan Celasun’un yardımıyla İdris Koçovalı’nın evine yakın bir yere taşındı. İdris’in, Emmi ve Paşa’ya olan güvenini Yamaç’a gösterdiği sahne nefesleri kesti. Yamaç’ın olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris’in Yamaç’a hayatının dersini verdiği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi. Vartolu’nun da kumarhanede olduğu sırada Serdar’ın adamlarının geldiğini ve İdris’in tehlikede olduğunu öğrenen Yamaç, kumarhaneye giderken aldığı haberle ikinci şoku yaşadı. Sena’nın kaçırıldığını öğrenen Yamaç’ın olanlar karşısında isyan ettiği final sahnesi izleyenleri derinden etkiledi.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Halil Babür, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 18 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

Yamaç’ın, Vartolu’nun taşınacağı haberine inanmakta güçlük çektiği anlarda Vartolu’nun “Aldığın, verdiğin her nefesten, attığın her adımdan haberim olacak bundan sonra Yamaç Bey!” sözleri gerilimi arttırıyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her Pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur’un bu akşam ekrana gelen yedinci bölümünde Yamaç’ın ihbarıyla polis oyuncakçıya baskın yaptı. Yapılan baskınla Çukur’un hazırlıksız olduğunu gösteren Yamaç, bir yandan da Emmi ve Paşa’yı takip ettirdi. Vartolu-Yamaç atışmasını sıkça gördüğümüz bölümde Yamaç, mahallenin eski haline dönmesi için mahalleliyi uyardı. Yamaç, kusursuz planıyla da Vartolu’nun uyuşturucu sevkiyatını önledi. Sena, Yamaç’ı ilk defa sahneye çıktığı mekana götürerek, Yamaç’ın eski anılarını canlandırdı. Meke ve Celasun’un birbirine silah çektiği sahne nefesleri kesti. Yamaç, baba mesleğini devralarak Sena’yla birlikte pazar tezgahının başına geçerken, uzun zaman sonra mahalleye inen İdris’i halk coşkuyla karşıladı. Mahallede Mihriban türküsünün çaldığını duyan Vartolu’nun tepkisi sert oldu. Berber Muhittin sayesinde Yamaç, sürpriz şekilde Vartolu’nun zayıf noktasını buldu. Vartolu’nun bu kadar canını sıkan türkü, “Mihriban kim?” sorusunu akla getirdi.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Halil Babür, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen sekizinci bölümü 11 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

ÇUKUR’DA YENİ BİR LİDER DOĞUYOR!
Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede İdris’in, Yamaç’a “Sen buraya aitsin. Artık hiçbir yere gidemezsin. Sadece Koçovalıların değil, bütün Çukur’un kaderi senin kaderine bağlandı” dediği anlar ise ‘Çukur’daki dengelerin sonsuza kadar değişeceğinin sinyallerini verdi.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde Yamaç, aralarındaki haine yaklaştıkça nefesler tutuldu. Bölümün finalinde silah sevkiyatı sırasında yaşanan baskın ise ekran başındakileri şoke etti. Adrenalinin doruğa çıktığı bölümüyle ‘Çukur’, reytinglerde de zirveye adını yazdırdı.

Pazartesi akşamları ekran başındakileri aksiyon ve duygu yüklü bir serüvene dahil eden ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Yamaç’ın, aralarındaki köstebeği bulmak için yaptığı plan damgasını vurdu. İsa’nın, Koçovalı Ailesi’ne ihanet ettiğinin öğrenildiği dakikalar, heyecanı doruk noktasına taşıdı.

Bölümde köşeye sıkışan Selim’in, İsa’ya vicdan muhakemesi yaptırarak onu ölüme sürüklediği anlar ekran başındakileri şoke etti. Selim’in, aralarındaki diğer hainin İdris’in adamlarından Emmi veya Paşa olabileceğini söylemesiyle kafası allak bullak olan Yamaç, Aliço’yla birlikte bu gerçeği öğrenmek için harekete geçti. Ekran başındakilerin soluksuz izlediği final sahnesinde silah sevkiyatına yapılan baskın, Yamaç’a hayatının en büyük şaşkınlıklarından birini yaşatırken; Yamaç, Emmi ve Paşa’yla yüzleşecek mi sorusunu akıllara getirdi.

İşte, final sahnesine damgasını vuran büyük baskın:

VARTOLU, ÇUKUR’DA KONTROLÜ ELİNE GEÇİRECEK Mİ?
Mahallelinin güvenini kazanmak için kolları sıvayan Vartolu’nun adamlarından Çiyan’ın uyuşturucu sattığının öğrenilmesi Vartolu’ya altın bileti sundu. Adamını, Çukur’un öfkeli kalabalığına teslim etmekten kaçınmayan Vartolu, amacına bir adım daha yaklaştı.

Vartolu ile Çukur sakinleri arasındaki nefes kesen karşılaşma:


VARTOLU’NUN SIRRI NE?

Vartolu, sırtında Çukur dövmesinin göründüğü ilk sahneden itibaren kafalarda soru işaretleri oluşturmuştu. Dün akşamki bölümde ekranlara gelen Vartolu’nun çocukluğu gizem perdesini aralamaya başladı. Vartolu’nun annesinin, Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu söylediği ve Vartolu ile Koçovalı Ailesi’nin emektar yardımcısı Saadet’in çocukken arkadaş olduklarının görüldüğü sahneler merakı arttırdı.

Bölümde Sena’nın, Çukur’un diğer kadınlarıyla tanıştığı ve Sultan’la karşı karşıya geldiği anlar da ekran başındakilerin dikkatini çekti. Eypio’nun ‘Çukur’ için yazdığı özel şarkı ‘Gömün Beni Çukura’ ise izleyicilerin beğenisini topladı.

Çukur dizisi 5. bölümde, Yamaç’ın Vartolu’ya haber uçuran biri olduğunu İdris’le paylaştığı tanıtımda Sena, Sultan’a karşı geliyor. Çukur 5. bölümde, aralarındaki haini bulmak için plan yapan Yamaç’ın, “Konuşanı bulduk abi!” dediği anlarda Selim’in korkusu gözlerinden okunuyor.

Çukur 5. bölümde, Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç’ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris’i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır.
ÇUKUR 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir. Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena’nın, Sultan Koçovalı’nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur’un gerçek yüzünü gösterecektir. Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar.

Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur’un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı’nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç’ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris’i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir. Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena’nın, Sultan Koçovalı’nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur’un gerçek yüzünü gösterecektir. Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar. Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur’un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı’nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.
Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen dördüncü bölümünde uzun zamandır bilinci kapalı olan İdris Koçovalı, hayata yeniden gözlerini açtı. Gözlerini açar açmaz gelini Sena ile tanışan İdris’in, oğlu Yamaç ile yıllar sonra karşılaştığı an ekran başındakilere duygu dolu anlar yaşattı.

Yamaç’ın, Doğukan isimli şarkıcının tahsilat işiyle ilgilendiği ve büyük bir tehlike altına girdiği bölümde Selim yine Vartolu’ya haber uçurarak dengeleri değiştirdi. Yamaç ile Sena’nın açık havada Türk sinemasının ölümsüz eserlerinden ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ı izlediği sahne, en romantik dakikalar olarak bölüme imzasını atarken, Celasun’un Vartolu’yu öldürmeye çalıştığı an ise gerilimi tırmandırdı. Doğukan’ın, Yamaç’ın kullandığı arabanın direksiyonuna “ben babamı öldürdüm” diyerek müdahale etmesiyle arabanın uçuruma uçtuğu final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üstüne çeken Çukur dizisinde yeni gelişme.
Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelen dördüncü bölümünde,Yamaç, Doğukan isimli pop şarkıcısının tahsilatını almak için adamların yanına gider. Doğukan’ın eski menajerinin yaptığı yanlış hareket Yamaç’ın hiç bilinmeyen yüzünü ortaya çıkardı.

Yamaç’ın, Doğukan isimli şarkıcının tahsilat işiyle ilgilendiği ve büyük bir tehlike altına girdiği bölümde Selim yine Vartolu’ya haber uçurarak dengeleri değiştirdi. Sena ile Yamaç’ın açıkhava sinemasında ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ı izledikleri romantik anlar ekran başındakilerin ayaklarını yerden kesti. Vartolu, adamlarını topladığı mahallede resmi geçit yaparak herkesin tepkisini çekti. Yamaç bu sırada Aliço’dan aralarındaki haini bulmak için yardım istedi.

Vartolu’nun müdahalesiyle işlerin tehlikeli bir boyuta taşındığı Çukur’da Yamaç, Doğukan’ı polise teslim etmek üzere yola çıktı. Doğukan’ın, Yamaç’ın kullandığı arabanın direksiyonuna “ben babamı öldürdüm” diyerek müdahale etmesiyle arabanın uçuruma uçtuğu final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Uzun zamandır bilinci kapalı olan İdris Koçovalı, hayata yeniden gözlerini açtı ve Sena ile tanışarak onun Yamaç’ın eşi olduğunu öğrendi. Baba-oğul arasındaki büyük karşılaşmada ise soğuk rüzgarlar esti.

Oğlu Kahraman’ın ölümünü öğrendikten sonra komaya giren İdris Koçovalı gözlerini açıyor. Çukur’un 4. bölümünde ise Yamaç, geçmişte babası İdris’le aralarındaki kavgaları hatırlıyor.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un heyecan dolu ikinci bölümüne Yamaç’ın Koçovalı olarak yıllar sonra Çukur’a geri dönüşü damgasını vurdu. Mahallede ve Koçovalı Ailesi’nde yepyeni bir dönem başlarken, bölüm sonunda Vartolu’nun sırtındaki Çukur dövmesi akıllarda büyük bir soru işareti yarattı.

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu ise Gökhan Horzum’un kaleme aldığı ‘Çukur’un ikinci bölümünde Yamaç, yıllar önce ardına bakmadan
ayrıldığı Çukur’a ve aile evine geri döndü. Ağabeyi Kahraman’ın ölümüyle yıkılan ve babası İdris Koçovalı’nın hastaneye kaldırılmasıyla hayatı tepetaklak olan Yamaç’ın mahalleye gelişi Çukur’da yeni bir dönemi başlattı. Yamaç’ın evi terk ettiği günü gösteren, İdris’in “O kapıdan çıkarsan bir daha gelemezsin” serzenişine Yamaç’ın “Ne ölüme ne ölüne!” cevabını verdiği flashback sahnesi, geçmişin tozlu perdesini araladı.

Çukur’un 2. bölümünde Nebil Sayın’ın canlandırdığı Berber Muhittin karakteri ön plana çıkacak.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ÇUKUR’DAN AYRILDI MI ? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Çukur’un 2. Bölümünde; ‘Çukur’da asıl hikaye şimdi başlıyor! 18 yaşında ailesini ve her şeyi arkasında bırakarak ayrıldığı Çukur’a geri dönen Yamaç, hayatında yeni bir döneme adım atar. Ağabeyi Kahraman’ın öldürülmesi, babası İdris Koçovalı’nın hastanede olması Yamaç’ın omuzlarına taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirir. Bu esnada Çukur’da intikam yemini edilir. Nefesler tutulur; Vartolu ve adamları ile başta Koçovalı Ailesi olmak üzere mahalle sakinlerinin arasındaki büyük karşılaşmaya çevrilir. İntikam ateşinin yanacağı bölümde adrenalin dozu doruk noktasına çıkarken Yamaç’ın aklı aynı zamanda Sena’dadır. Sevdiği adamı arama çalışmaları sonuç vermeyen Sena, İzmir’e ailesinin yanına gider. Ancak ikili kısa bir zaman sonra bir araya gelecek ve kendilerini büyük bir tehlike altında bulacaktır.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği Çukur, hikayesiyle şaşırtacak bir suç gerilim dizisi. Dizide, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ve usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş başrollerde oynuyor.

“Sen Çukur’dan çıkabilirsin ama Çukur senden çıkmayacak!”

 

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’a adım atanlar için ilk durak Berber Muhittin’in (Nebil Sayın) dükkânı olacak. Usturasını konuşturacak Muhittin’in
yaptığı ve aynı zamanda mahallenin dört bir yanında da duvarlarda izleyicilerin karşısına çıkan dövme, Çukur’un bırakacağı izi ölümsüzleştirecek. Senaryosunu Gökhan
Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği Çukur, ilk bölümüyle izleyicilerden tam not aldı. Sürükleyici hikâyesi, sıra dışı kurgusu ve dev oyuncu kadrosuyla ekran başındakileri rüzgârıyla etkisi altına alan Çukur’un ilk bölümünde duvarlarda görülen, üçgen ve noktalardan oluşan sembol şimdiden dizinin
başrollerinden biri haline geldi. Çukur’dan olanların birbirlerini tanımasalar da birbirlerini bilmelerini sağlayan, Berber Muhittin’in yaptığı bu dövme, pek çok gizemi aydınlattığı gibi akıllarda yeni soru işaretleri bırakacak.

ÇUKUR’UN KİLİT İSMİ BERBER MUHİTTİN!
Fenomene dönüştüğü Coşkun karakterinden bambaşka bir rolle, Berber Muhittin ile Çukur’da izleyici karşısına çıkan Nebil Sayın’ın dövmenin anlamını anlattığı video kısa sürede sosyal medyada yayılarak büyük beğeni kazandı. Adana Ceyhan’ın arka sokaklarında yaşayan insanları konu ettiği ‘Benim Varoş Hikâyem’ filmi ile konuşulan
Yunus Ozan Korkut’un sadece internete özel çektiği, iki gün içinde 250 bini aşkın kez görüntülenen viral videoda Muhittin dövmeyi şu sözlerle özetliyor: “Yiğitlik,
dürüstlük, mertlik… Diyeceksin ben bunları ömür boyu taşıyabilecek miyim? Kararını verdiysen yarın bundan sonraki hayatının ilk günü olacak. Sen Çukur’dan çıkabilirsin ama Çukur senden çıkmayacak.” Usturasını konuşturacağı kadar aforizma niteliğindeki sözleriyle de çok konuşulacak Berber Muhittin, Yamaç’la (Aras Bulut İynemli)
arasındaki bağ ile de hikâyenin kilit isimlerinden biri olacak.

Çukur’un adrenalin dozunun artacağı yeni bölümü 30 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

23 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelen Çukur dizisinin 1. bölümü sosyal medyayı salladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı konusuyla dikkat çeken Çukur dizisi Twitter’da TT listesinde 1 numara oldu. Ay Yapım imzalı Çukur’un 2. bölümü 30 Ekim Pazartesi akşamı Show TV’de yayınlanacak.

ÇUKUR 2. BÖLÜM FRAGMANI ( 30 EKİM PAZARTESİ )

Çukur 2. Bölüm Sneak Peek

Çukur’un Pazartesi akşama ekrana gelecek ilk bölümünde, İdris Koçovalı’nın kendi elleriyle kurduğu Çukur, İstanbul’un kalbi, hatta ta kendisidir! Bu mahallede, yaşayanları tehdit edecek tehlikelere yer yoktur.

Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyen kimliğiyle sahnenin tozunu attıran Yamaç, yıllar önce bir sebepten ötürü bu mahalleden kaçmıştır. Genç adamın hayatı, tıpkı kendisi gibi deli dolu bir karaktere sahip olan Sena ile yollarının kesişmesiyle tamamen değişir. İkili tutkulu bir aşkın içine sürüklenirken, Çukur ise Vartolu’nun gelişiyle yakında patlayacak bir fırtınanın eşiğine gelir. Bu fırtına, Yamaç’ı da Çukur’a ve uzun zaman önce terk ettiği geçmişine sürükleyecektir. Zaten eninde sonunda
herkes bir gün Çukur’a geri dönecektir.

Çukur’un senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmenliğini  Sinan Öztürk  üstleniyor. Çukur, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve  Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncularını, usta oyuncular  Ercan Kesal ve  Perihan Savaş ile bir araya getiriyor.

23 Ekim Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Ay Yapım’ın iddialı dizisi Çukur’un sneak peek görüntüleri yayınlandı. İşte Çukur dizisi 1. bölümden ilk sahneler Çukur 1. Bölüm Sneak Peek

Silahların çekildiği, Vartolu’nun heyecanı zirveye taşıdığı Çukur, tanıtımlarıyla izleyicileri ilk andan itibaren etkisi altına aldı.

23 Ekim Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Çukur dizisinin 1. bölümden nefes kesen bir fragman yayınlandı. Yamaç ve Sena’nın romantik anlarıyla başlayan, İdris Koçovalı’nın Çukur’u anlattığı sahnelerle devam eden tanıtımda, Koçovalı ailesinin bel kemiği Sultan’ın “gözünden bir damla yaş düşeni görürsem bu kapıdan içeriye sokmam!” sözleri izleyenleri ekran başına kilitledi.

ÇUKUR’UN GİZEMLİ DAHİSİ ALİÇO ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Çukur’un 1. bölümünden Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ ve Öner Erkan’ın yer aldığı sahneler yayınlandı.  Çukur mahallesini yöneten, Koçovalı ailesinin reisi İdris Koçovalı’nın, Vartolu’ya rest çektiği anlar heyecan yarattı.

 

Show TV’de ekrana gelecek Ay Yapım’ın yeni dizisi Çukur , 23 Ekim Pazartesi  akşamı 1. bölümüyle ekranlarda olacak.

ÇUKUR DİZİSİ GENEL KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

KUBİLAY AKA ÇUKUR DİZİSİNDE CELASUN ROLÜNDE

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelecek bu sezonun en merak edilen dizilerinden ‘Çukur’un kadrosunda yer alan yakışıklı genç oyuncu Kubilay Aka, canlandıracağı
‘Celasun’ karakteriyle ‘Çukur’da fırtınalar estirecek.

Show TV’nin yeni dizisi Çukur’un kadrosuna dahil olan genç oyuncu Kubilay Aka, dizide Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı, öfkeli, gençliği ve toyluğu ile Koçovalılara olan öfkesi birleşince yanlış yollara saparak düzene karşı duran Celasun karakterine hayat verecek.

Kubilay Aka

Çukur, ilk bölümüyle 23 Ekim Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Çukur’un, ikinci fragmanı da büyük ses getirdi. Çukur’un kadınlarının ekrana geldiği nefes kesen tanıtımda, Koçovalı ailesinin bel kemiği, evin annesi Sultan ile Yamaç’ın yoldaşı, ortağı, sevgilisi Sena’nın karşı karşıya geldiği sahneler heyecan yarattı.

Çukur dizisinde, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş rol alıyor.

PERİHAN SAVAŞ DA ÇUKUR DİZİSİNDE

Çukur’da Perihan Savaş, “Koçovalı” ailesinin bel kemiği, evin annesi Sultan’a hayat verecek. Uzun zamandır televizyon projelerinde yer almayan oyuncu Sultan Koçovalı rolü ile sözü evde kanun sayılan, hayatını ailesine adamış güçlü bir kadın karakteriyle karşımıza çıkacak.

Perihan Savaş, Çukur’la ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Çukur’un senaryosu geldiği zaman hikaye ve Sultan karakteri beni çok heyecanlandırdı. Sultan kocasını,
çocuklarını çok seven, geleneklerine bağlı, evinde ve gerektiğinde Çukur’da herkese kol kanat geren, güçlü bir karakter. Çukur, uzun süre beklememe değen çok özel bir proje oldu, çok mutluyum. Böyle bir oyuncu kadrosu az bulunur.”

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Çukur 23 Ekim Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Çekimlere geçtiğimiz hafta İstanbul’da başlayan ekip, hafta başında Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in sahneleri için Paris’e gitti. Paris’te Eyfel Kulesi’nin etrafında çekim yapan ikili orada yaşayan Türklerin de ilgi odağı oldu. Çukur’un çekimleri hafta boyunca Paris’in önemli tarihi mekanlarında devam edecek.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ DA ÇUKUR DİZİSİNDE

Bu sezonun merakla beklenen dizilerinden “Çukur”un kadrosuna başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ dahil oldu. Ay Yapım imzalı, Show TV’nin merakla beklenen dizisi Çukur’un heyecan uyandıran iddialı kadrosuna usta oyuncu Mustafa Üstündağ katıldı. Üstündağ, dizide “Koçovalı” ailesinin en büyük ağabeyi olan “Kahraman”ı canlandıracak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide, Mustafa Üstündağ ile birlikte son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut
İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor.
Sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan “Çukur”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Show TV’nin bu sezon en iddialı dizisi Çukur’un tanıtım afişi

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinde başrolde

Nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Çukur; son dönemin başarılı, genç oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’i aynı projede buluşturuyor.

ARAS BULUT İYNEMLİ’DEN ÇUKUR İÇİN YENİ İMAJ

Ay Yapım’ın merakla beklenen yeni dizi projesi “Çukur”un başrolünde yer alan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli yeni karakteri için imaj değiştirdi.

4 aydır bu projeye hazırlanan İynemli, Çukur’da Koçovalı  ailesinin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç karakterini canlandıracak. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise solisti olduğu rock grubuyla barlarda sahneye çıkan Yamaç’a hayat verecek olan oyuncu, bu rol için uzattığı saçlarını kestirdi. Dizideki zorlu aksiyon sahnelerine özel bir çalışma ile hazırlanan oyuncu, aynı zamanda vokal dersleri alıyor.

Koçovalı ailesinin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankâr Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile deli dolu ve dik kafalı, yaşam enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sena rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin ilk tanıtım afişi merak uyandıran, çarpıcı görsel dili ile çok konuşulacak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur’un ilk tanıtımı yarın akşam (25 Eylül Pazartesi) Show TV’de…

Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün, senaristliğini ise Gökhan Horzum’un üstlendiği yapımın kadrosunda daha önce ‘Üç Maymun’, ‘Bir Zamanlar Anadolu’da’ ve ‘Hükümet Kadın’ filmlerinin yanı sıra son olarak ‘İçerde’de konuk oyuncu olarak izlediğimiz Ercan Kesal da rol alacak.

Bambaşka bir hayat yaşarken yaşanan trajik bir olay sonrasında ailesinin yanına dönmek zorunda kalan bir adamın aşk ile sınanan yolculuğuna odaklanan Aras’ın en geç Ekim’de yayına girmesi bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login