Çukur dizisi reyting sonuçları.. Çukur ne kadar izlendi?

Show TV’nin dizisi Çukur reytinglerde kaçıncı oldu ? Çukur dizisi reyting,  izlenme oranı nasıl ?

Ay Yapım’ın yeni sezondaki iddialı dizisi Çukur’un reyting sonuçları belli oldu.

Ay Yapım imzalı Çukur dizisi bir yanda aşk diğer yanda aksiyon dolu sahneleriyle ilk bölümünde  sosyal medyada hem Türkiye’de hem de dünyada gündeme yerleşti.  23 Ekim Pazartesi akşamı 1. bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisi, Total grubunda Söz, Kırgın Çiçekler ve Fox Ana Haber’in ardından 5. sırada yer aldı.  Çukur Total grubunda, 4,91 rating, 11,5 share oranı aldı.

Dizi AB grubunda ise 6,04 rating, 14,7 share oranlarıyla, Söz dizisinin ardından ikinci oldu.

Türkiye’de TT’de saatlerce zirvede kalan dizi, çarpıcı hikâyesi ve etkileyici oyunculuklarla şimdiden sezona damgasını vurdu.

Ay Yapım imzalı, Pazartesi akşamlarının yeni fenomen adayı ‘Çukur’, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle büyük ses getirdi. İdris Koçovalı’nın (Ercan Kesal) kurduğu ‘Çukur’ mahallesinin sakinleri ile Yamaç (Aras Bulut İynemli) ve Sena (Dilan Çiçek Deniz) adlı iki delidolu âşıkla ekran başındakileri buluşturan dizi, sadece Türkiye’de değil, dünyada da sosyal medya mecrası Twitter’da saatlerce TT listesinde yer aldı. Merakla beklenen bölümün başlamasıyla birlikte #çukur etiketi ile Twitter’da
izleyiciler,  etiket üzerinden yorumlarını paylaştı. ‘Çukur’, Twitter’ın Türkiye gündeminde 13 saat 20 dakika, dünya gündeminde  1 saat 40 dakika  TT listesinde kaldı.

‘Çukur’, Somera’nın reyting analizine göre 23 Ekim Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur dizisi reyting sonuçları.. Çukur ne kadar izlendi?

x