Ateşböceği dizisi neden bitti?

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in dizisi Ateşböceği dizisi 17. bölümüyle final yapıyor. Star TV’de yayınlanan Ateşböceği final tarihi

Star TV’de yaz dizisi olarak başlayan Ateşböceği dizisi, 25 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak 17. bölümüyle ekrana veda ediyor. Yayın hayatına 29 Haziran’da başlayan dizi ilk olarak perşembe akşamları ekrana geliyordu. Ancak yeni sezonda Siyah İnci dizisinin yayınlanmaya başlamasıyla Ateşböceği’nin yayın günü de değişti ve pazar akşamlarına alındı.

Yeni sezonda güçlü yapımların ekrana gelmeye başlamasıyla Ateşböceği reytinglerde düşüş yaşadı. Dizinin son olarak yayınlanan 16. bölümü reytinglerde 14. sırada yer alabildi.

Mia Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Barış Yöş yapıyordu. Dizide başrollerde Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil yer alıyordu.

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in yer aldığı Ateşböceği, 17. bölümüyle ekrana veda edecek. Dizinin final bölümü 25 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.  Ateşböceği dizisi nasıl bitecek ? İşte finalde yaşanacaklar 

Barış, ailenin güvenini kazanmaya çalışıyor…

Artık tüm gerçekler ortaya çıkmıştır. Aslı bunca zamandır kandırıldığı için Barış’ı affedemez. Onsuz hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Ancak Barış da Aslı’dan kolayca vazgeçecek değildir. Bundan sonra var gücüyle sevdiği kadının kalbini ve ailenin güvenini geri kazanmak için çabalayacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ateşböceği dizisi neden bitti?

x