Çukur dizisi Vartolu kimdir ? Erkan Kolçak Köstendil Vartolu rolünde

Çukur dizisinde mafya lideri Vartolu karakterini Erkan Kolçak Köstendil canlandırıyor. Erkan Kolçak Köstendil Vartolu ile dizideki dengeleri değiştiren isim olacak.

ÇUKUR DİZİSİ GENEL KONUSU VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un en sert karakterlerinden Vartolu ile tanışmaya sayılı günler kaldı. Erkan Kolçak Köstendil’in hayat verdiği Vartolu, mahallede tüm dengeleri değiştirecek ve büyük bir fırtına koparacak.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL, VARTOLU İLE ‘ÇUKUR’DA TAŞLARI YERİNDEN OYNATACAK! 
Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği ‘Çukur’un dünyasına dâhil olmaya sadece bir gün kaldı. Acımasız ve korkusuz mafya lideri Vartolu’nun yıllar sonra mahalleye dönüşü büyük bir fırtınanın habercisi olacak.

VARTOLU’NUN GELİŞİ, HERKESİN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK!

Hedefine kilitlenen ve gözü başka hiçbir şey görmeyen Vartolu, başta Koçovalı Ailesi olmak üzere Çukur’daki dengeleri alt üst edecek. Son yılların gözde oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil’in hayat verdiği Vartolu, hikâyenin de en dişli noktalarından birini temsil edecek. Özellikle dramla birlikte komedi unsurlarının da yer aldığı dizilerde rol alan Köstendil, Vartolu performansıyla ekranların yeni fenomen karakterlerinden birine imza atacak.

Erkan Kolçak Köstendil Vartolu rolüyle Çukur dizisinde

Çukur ilk bölümüyle 23 Ekim Pazartesi saat 20:00’de Show TV’de ekranlara gelecek.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur dizisi Vartolu kimdir ? Erkan Kolçak Köstendil Vartolu rolünde

x