Çukur’da Aliço’nun çöp toplayıcılarla müthiş planı

Çukur’un 18. bölümünde Aliço tüm çöp toplayıcılarını biraraya getirerek müthiş bir plana imza atacak. Rıza Kocaoğlu’na bu sahnelerde gerçek çöp toplayıcılar da eşlik etti.

25 Şubat 2018 Pazar, 00:30

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin yeni bölümünde Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu, Çukur’daki tüm çöp toplayıcılarını bir araya getirerek yine nefes kesen bir plana imza atacak. Kocaoğlu’na bu sahnede profesyonel oyuncuların yanı sıra gerçek çöp toplayıcıları da eşlik edecek.

ÇUKUR’UN ALİÇO’SU RIZA KOCAOĞLU, ÇUKUR’UN TÜM ÇÖP TOPLAYICILARINI BİR ARAYA GETİRİYOR!
Pazartesi akşamları adını zirveye yazdıran Çukur’un yeni bölüm çekimlerinde, nefes kesici anlar yaşandı. Rıza Kocaoğlu’nun hayat verdiği Aliço yine soluksuz bırakacak bir plana ortak olacak. Çukur’un eli kulağı ve Yamaç’ın da en büyük destekçisi olan, çöp toplayıcılığı yapan Aliço, Çukur’un gizli kahramanları olan tüm çöp toplayıcılarını buluşturacak.

ÇUKUR 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Etkileyici oyunculuğuyla Aliço’yu Çukur’un fenomen karakterlerinden birine dönüştüren Kocaoğlu’na bu sahnede profesyonel oyuncuların yanı sıra gerçek çöp toplayıcıları da eşlik etti. Ünlü oyuncu çekim aralarında bu sahnede rol alan herkesle fotoğraf çektirip onlarla sohbet etti. Çukur’un merak ve heyecanla beklenen, yüzleşmelerin devam edeceği yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

You must be logged in to post a comment Login