Lost in Space Netflix dizisi konusu nedir? Lost in Space 1. sezon yayın tarihi

Netflix yeni intergalaktik macera dizisi Lost in Space ‘in yayın tarihi belli oldu. İşte Lost in Space konusu ve fragmanı

25 Şubat 2018 Pazar, 00:16

Netflix’in merakla beklenen yeni bilim kurgu dizisi Lost in Space ‘in yayın tarihi belli oldu. Netflix yeni intergalaktik macera dizisi Lost in Space konusu nedir işte ilk fragman…Lost in Space dizisi 1. sezon tüm bölümleriyle 13 Nisan 2018’de Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Lost in Space: İnsanlığın yarını şimdi başlıyor

Netflix yeni intergalaktik macera dizisi “Lost in Space“in gösterim tarihini yepyeni bir tanıtım fragmanı ile duyurdu! Diziden aynı zamanda ilk görüntüler de paylaşıldı. Netflix’in modern yorumu ile tekrar izleyiciyle buluşacak olan 1960’ların klasik bilimkurgu dizisi Lost in Space, uzayda gösterime girdi bile. Halihazırda uzayda bulunan astronotların boş zamanlarında izleyebilmesi için diziyi NASA’nın erişimine açan Netflix, 12 gün önce pilot bir bölümü Uluslarası Uzay İstasyonu ile paylaştı.

NETFLIX LOST IN SPACE FRAGMAN

Robinson ailesi ile Dünya’nın “İnsanlık Tarihi”ne ve uzayın gelecek yıllarına doğru bir yolculuğa çıkın.

Uzayda yeni bir koloni kurmak üzere eğitilmiş bir heyetin parçası olan Robinson ailesi, beklenmedik şekilde rotadan saparak bilinmeyen bir gezegene mecburi iniş yapmak zorunda kalır. Lost in Space, 13 Nisan 2018’de yayında.

LOST IN SPACE DİZİSİ KONUSU NEDİR?
1960’ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space, bir Netflix orijinal yapımıdır. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamıştır.

Robison ailesi ise belirli testlerden geçerek daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerden biridir. Yeni bir koloni oluşturmak için çıktıkları yolculukta sırasında hedeflerinden sapan Robinson ailesi, artık evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorundadır.


Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı katılır. Karizmatik Dr. Smith (Parker Posey), huzursuz halleri ve akılalmaz oyunları ile tam bir manipülatördür. Becerikli Don West (Ignacio Serricchio) ise herhangi bir koloniye katılmak istemezken bir anda kaybolmuş bir gezegende tek başına kalan bir müteahhittir.

Netflix Hakkında
Netflix, 190’dan fazla ülkede 109 milyonun üzerinde üyesinin günde 140 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

You must be logged in to post a comment Login