e
sv

Çukur yeni bölümlerde neler olacak? İşte son iddialar

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’un yeni bölümlerinde karşı karşıya gelecek olan Yamaç Koçovalı ile Çağatay Erdenet’in etrafında yeni ortaklıklar kuruluyor. Çukur dizisinin yeni bölümlerinde Yamaç’a sürpriz isimlerden destek geleceği iddia edildi.

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Nejat İşler’in başrollerinde oynadığı Çukur dizisini yeni bölümlerinde neler olacak? Efsun’un liderliğinde Azer ve Timsah Celil ile birlikte Çukur’a savaş açılmış ve iki taraftan da ağır kayıplar verilmişti. Karaca’nın Azer’in evine gitmesiyle dizide dengeler değişmişti. Azer’in Karaca yüzünden Çukur ile olan kavgasına son vermesini ardından Yamaç, Efsun’a büyük bir darbe vurmuş ve altınlarını çalmıştı.

Altınların asıl sahibi olarak diziye dahil olan ünlü oyuncu Nejat İşler’in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri Yamaç’ın karşısına çıkarak altınları geri istemişti.

Yeni bölümlerde Yamaç ile Çağatay karşı karşıya gelecek. Çağatay’ın yanında Efsun ve Timsah Celil ile birlikte yeni karakterlerin olacağı konuşulurken Çukur’a da bu savaşta sürpriz isimlerden destek geleceği iddia edildi.

Mahsun’un son bölümde geri dönüşünde Yamaç’tan af dilemek için onu koruyucu meleği olduğunu izlemiştik. Yeni bölümlerde de Mahsun bu görevine devam edecek. Yamaç ile Çağatay’ın savaşında Mahsun’un yardım etmek için Karakuzuları yeniden toplayacağı ve Çağatay’ın karşısında yer alacağı belirtiliyor.

Yamaç’a bir sürpriz desteğin de Azer’den geleceği iddia edildi. Azer ile Karaca arasındaki ilişkinin ilerleyen bölümlerde aşka dönüşeceği ve Azer’in Koçovalılara damat olacağı ve Çağatay ile savaşta Çukur’un yanında yer alacağı belirtiliyor.

Çukur izleyicisi tarafından beğenilen Mahsun ve Azer’in yeni bölümlerde kötü karakterden iyi karaktere döneceği iddia edildi. Dizinin yapımcılarının seyircilerin tepkilerini dikkate aldığı ve Azer ile Mahsun karakterlerine Yamaç’ın yanında yer bulduğu belirtiliyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur yeni bölümlerde neler olacak? İşte son iddialar

x