baby sensory

Zemheri dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Zemheri 1. bölüm ne zaman başlıyor?

05 Ocak 2020 Pazar, 02:23

Zemheri dizisi konusu nedir? Show TV’nin yeni dizisi Zemheri ne zaman başlıyor? Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse’nin başrollerde oynadığı Zemheri dizisi oyuncuları kimler? Zemheri 1. bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. İşte Zemheri dizisi hakkında tüm haberler…

ZEMHERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR? İŞTE 1. BÖLÜM YAYIN TARİHİ VE FRAGMANI

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’nin heyecan yaratan ilk tanıtımı yayınlandı. Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi genç ve usta isimleri buluşturan dizi, izleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet edecek.

Hilal Saral’ın yönetmenliğinde, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan Ay Yapım imzalı Zemheri’nin yayın tarihi belli oldu. 15 Ocak Çarşamba akşamı Show TV’de ekran serüvenine başlayacak Zemheri heyecanla bekleniyor.

ZEMHERİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor’un yer aldığı dizi oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor.

ZEMHERİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’, ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin önemli yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ‘Zemheri’ yayınlanan yeni tanıtımıyla ekranlarda bomba etkisi yaratacağa benziyor. İzleyiciyi adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye davet eden Zemheri’nin ilk bölüm 2. tanıtımında Aliye’nin (Zerrin Tekindor) Firuze’ye (Ayça Ayşin Turan) içini döktüğü anlar ve verdiği nasihatler dikkat çekerken, Firuze gözyaşlarına hakim olamıyor. Ayaz (Alperen Duymaz) ve Berrak’ı (Hazal Filiz Küçükköse) gören Firuze’nin vereceği tepki ise merakla bekleniyor.

 

Zemheri 15 Ocak Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de!

You must be logged in to post a comment Login