Diriliş Ertuğrul dizisi Marya rolünü kim oynuyor? Marya Sera Tokdemir kimdir ?

Diriliş Ertuğrul dizisi Marya rolü kimdir? Diriliş Ertuğrul Marya karakteri Sera Tokdemir kimdir hangi dizilerde oynadı?

Son olarak Kertenkele dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu Sera Tokdemir, ekranların en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisine dahil oldu. Sera Tokdemir, Diriliş Ertuğrul’un 4. sezonunda 92. bölümünden itibaren rol almaya başlayacak.

Sera Tokdemir’in oynadığı Marya karakteri kimdir işte cevabı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN YENİ GÜZELİ MARYA

Çekici, cazibel ve güzel bir kız olan Marya, babasıyla çıktığı bir ticaret seyahatinde gemileri korsanlar tarafından kaçırılıyor. Erkek kardeşi ile birlikte Simko’nun yakın arkadaşı korsan başı tarafından Simko’ya satılıyor.

SERA TOKDEMİR KİMDİR?

Sera Tokdemir, 1981’de Mersin’de dünyaya geldi. bilkent Üniversitesi (TOMYO) mezunu olan Sera Tokdemir, Zirve Sanat Merkezi’nde tiyatro, şan ve diksiyon eğitimi alarak tiyatroya başladı. 2009 yılında Plato Film Okulu’nda Ayla Algan yönetiminde oyuncu yönetimi, beden dili, dublaj, sinema-dizi-reklam oyunculuğu eğitimi aldı. Birçok sinema, dizi, Reklam ve klip çalışmalarında yer alan Sera Tokdemir, 2010 yılında Elbiseler Fora ekibine katılmıştır.

2013 yılında Ben de Özledim dizisinde rol alan Sera Tokdemir, 2014 sonbaharında başlayan Kertenkele dizisinde “Zehra” karakterini canlandırdı. Sera Tokdemir son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Marya rolünü canlandırıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Diriliş Ertuğrul dizisi Marya rolünü kim oynuyor? Marya Sera Tokdemir kimdir ?

x