Diriliş Ertuğrul yeni bölüm neden yok? 26 Nisan Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisinin 86. ve yeni bölümü 26 Nisan 2017 Çarşamba akşamı niye yayınlanmıyor  yapım şirketi açıkladı.

TRT’nin Çarşamba günlerine damga vuran reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’dan izleyicilerine kötü bir haber geldi. Dizinin bu hafta ekrana gelmeyeceği, Instagram resmi hesabından duyuruldu.

Yapım şirketinden yapılan açıklamada, Diriliş Ertuğrul’da önümüzdeki bölümlerde yer alan aksiyon sahnelerinin çoğalması ve çekim koşullarından kaynaklanan olumsuzlar nedeniyle yeni bölümün yayınına bir hafta verildiği duyuruldu.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Yaşanan yoğun tempo nedeniyle dizinin 26 Nisan Çarşamba günü yayınlanması gereken 86’ncı bölümü, 3 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul hayranlarını yıkacak haber, dizinin Instagram hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu.

İşte, Diriliş Ertuğrul dizisi resmi hesabından yapılan açıklama:

“Dizimizin gelecekteki bölümlerinde yer alan aksiyon sahnelerinin çoğalması ve çekim koşullarından kaynaklanan olumsuzluklar nedeniyle yeni bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldık. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza  inanıyoruz. Diriliş Ertuğrul heyecan ve aksiyon dolu 86. bölümüyle 3 Mayıs Çarşamba günü TRT1’de”

office 2013 satın al

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm neden yok? 26 Nisan Çarşamba

x