baby sensory

Survivor 2017’de bu hafta kim elendi? 25 Nisan Salı

Survivor’a veda eden isim belli oldu

26 Nisan 2017 Çarşamba, 00:19

Survivor 2017’de 25 Nisan Salı akşamı yayınlanan bölümde ‘Survivor’da kim elendi’ sorusu yanıt buldu. Elemeye kalan Sabriye, Sema ve Şahika arasında arasından adaya veda eden isim açıklandı.

Survivor 2017’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımından 3 yarışmacı elemeye adayı olarak sms oylamasına kalmıştı.

Cumartesi yayınlanan bölümde ünlüler takımında, konseyde adı en fazla yazılan Sabriye ilk eleme adayı old. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Furkan ise ikinci aday olarak Şahika’nın ismini söylemişti. Pazar akşamı yayınlanan bölümde ise, Survivor’da ilk kez oynanan su topu oyununu gönüllüler kazandı.  Dokunulmazlığı yine kaybeden ünlüler takımındaki konseyde adı en fazla yazılan Sema 3. eleme adayı oldu.

Survivor’da elemeye kalan Sabriye Şengül, Sema Apak ve Şahika Encümen arasından en az oyu alarak elenen isim Şahika oldu.

Adının açıklanmasından sonra konuşan Şahika, “Hepimizin zor günleri olmuştur bugün de öyle bir gün. Ama o zorluklar hep bizi güçlendiriyor. Demek ki böylesi hayırlıymış benim için. Kimsenin kalbini kırmaya çalıştım. Survivor’ı sonuna kadar yaşadım. Hep buraya gelmek istedim ama çeşitli engeller oldu. Bu seneye kısmet oldu. Ama zor bir dönemde gelmişim. Umarım aileme beni yetiştirenlere layık olabilmişimdir ve burada iz bırakabilmişimdir” dedi.

Acun Ilıcalı ise, “Seni önceden tanıyordum ve Survivor’da daha iyi tanıma imkanı buldum. Örnek bir milli sporcu olduğunu davranışlarınla Survivor’da daha iyi ispat ettin.  Seni daha iyi tanıdığım mutlu oldum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login