e
sv

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi konusu nedir? TV8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlıyor? Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerde oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları kimler? Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. İşte Doğduğun Ev Kaderindir dizisi hakkında tüm haberler…

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” 25 Aralık’ta TV8’de izleyicisiyle buluşacak.

Bugüne kadar romantik komedilerde rol alan Demet Özdemir, bu defa çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Doğduğun Ev Kaderindir, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’i anlattı.
İlk yayınlanan teaser’dan bu yana çok olumlu tepkiler aldığını söyleyen Demet Özdemir, dizinin dünyasına adapte oldukça daha da iyi hissettiğini söyledi. Demet Özdemir, hikayeyi okudukça doğduğumuz evle yaşadığımız hayat arasında bir benzerlik olduğunu fark ettiğini ekledi.

 

Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol ise Doğduğun Ev Kaderindir’in gerçek hayattan uyarlanan bir hikaye olduğunu ve izleyen herkesin kendine dair pek çok şeyi fark edeceğini söyledi.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor:

“İnsan kaderini değiştirebilir mi?”

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryasonu yazdığı ve başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in yer aldığı ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Ocak 2020’de TV8’de yayınlanmaya başlayacak.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?
Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

x