baby sensory

Jet Sosyete yeni bölümler ne zaman? Jet Sosyete Puhu TV 2020 yeni sezon yayın tarihi

29 Aralık 2019 Pazar, 00:05

Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete dizisi Puhu TV’de ekrana gelen son bölümüyle tatile çıktı. Jet Sosyete yılbaşı bölümünde Avrupa Yakası fırtınası esti. Gülse Birsel ise Jet Sosyete’nin yeni yılda ekrana ara vereceğini açıkladı. Peki Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 2020 yılında Jet Sosyete yeni sezon ne zaman?

Star TV ve TV8’den sonra 3. sezonuyla Puhu TV’de yayınlanan Jet Sosyete, 27 Aralık 2019 Cuma ekrana gelen yılbaşı özel bölümüyle ekrana ara verdi. Jet Sosyete’nin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu oldu. Jet Sosyete’nin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel ise Instagram hesabından dizinin hayranlarına açıklama yaptı. Gülse Birsel, 3. sezonun ilk yarısını tamamladıklarını duyurdu ve sezon arası verdiklerini açıkladı.

Birsel açıklamasında, “Aradan sonra kocakarı soğukları bastırmadan sezonun ikinci yarısına başlayıp karpuz kabuğu suya düşene kadar yayında olacağız! (Tam tarihler henüz belli olmadığı için beni Saatli Maarif Takvimi yapan @puhutv, sana da selam olsun kardişim!)” notunu yazdı. Jet Sosyete yeni bölümlerin Şubat 2020’da Puhu TV’de yayınlanması planlanıyor.

You must be logged in to post a comment Login