baby sensory

Elimi Bırakma dizisi bitiyor mu? Elimi Bırakma final ne zaman?

05 Aralık 2019 Perşembe, 01:00

TRT 1’de 2. sezonuyla ekranda olan sevilen dizi Elimi Bırakma yayından kalkıyor. Elimi Bırakma’nın final bölüm tarihi de belli oldu. Peki Elimi Bırakma neden bitti?

Üs Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Mücahit Akyoldaş ve Hakan İnan’ın yönetmenliğini yaptığı, oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Ebru Aykaç, Nihat Altınkaya ve Buse Meral gibi isimlerin yer aldığı yapım, gün değişikliğine rağmen beklenen reytingleri ulaşamayınca 59. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Elimi Bırakma, final bölümüyle 24 Aralık Salı 20.00’da TRT 1’de!

ELİMİ BIRAKMA KONUSU

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.

Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.

You must be logged in to post a comment Login