baby sensory

Yeni Sezonun Tesettür Tunik Seçenekleri Nelerdir?

02 Aralık 2019 Pazartesi, 10:19

Moda tasarımcıları tesettür giyim tunik modellerini tasarlarken hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunmaktadır. Harika tesettür tunik modelleri muhafazakar kadınların kullanımına uygun olarak tasarlanırken, şık detaylar eklenerek de trend yapıya uygun hale getirilmiştir. Özellikle dantel detayına sahip tesettür tunik modelleri yeni sezonun tercih edilen modelleri içerisinde yer almaktadır. Tunik modellerinde gömlek yaka kullanımı oldukça fazla olmaktadır. Hem gömlek yaka hem de bol kesim tesettür tuniklerin etek kısımlarında birbirine simetrik olarak dantel formlar kullanılmaktadır. Etek bitiminde dantel detayı kullanılan tunik modelleri ise trend ürünler arasında yer almaktadır.

Yeni Sezon Tesettür Tunik Modellerinde Hangi Detaylar Var?

Tesettür tunik modellerinde kullanılan renkler, sarı, kırmızı, pudra, yeşil, bordo, mürdüm ve beyaz gibi renkler trend renkler içerisinde yer almaktadır. Yeni sezonun trend renkleri olan bu seçenekler, tunik modellerinin kaliteli kesim detaylarının daha çok ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Penye kumaş ile tasarlanan spor ve günlük tesettür tunik modellerinde ise yeni sezon renkleri siyah ve beyazdır. Siyah ve beyaz çizgi baskıları ile tasarlanan, spor tesettür tunik modelleri trendler arasında yer almaktadır.

Günlük yaşam içerisinde kullanıma uygun olan ve özellikle genç tesettürlü kadınların sıklıkla tercih ettiği modeller ise kot tesettür tunik modelleri olmaktadır. Kot tesettür tunik modellerinde hareketli tasarımlar yeni sezonun trend ürünleri içerisinde yer almaktadır. Tuniğin yaka kısmında kullanılan hareketli dikimler ve göğüs bölgesinde kullanılan çiçek işlemeleri de tesettürlü kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Bahar yeni sezonuna uygun tesettür tunik modellerinin başında kot tunikler gelmektedir.

Yeni Sezonun Tesettür Tunik Modellerinde Neler Var?

Tesettürlü kadınların yeni sezon en fazla tercih edeceği ürünler mağazalarda ve online alışveriş sitelerinde satışa sunulmaktadır. Gömlek tunikler, penye tunikler, klasik tesettür tunik, kot tunik ve desenli tunikler gibi pek çok seçenek trend modeller ile oluşturulmaktadır. Gömlek tarzında oluşturulan tesettür tunik modelleri, klasik tarzı seven kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gömlek formlu ve cepli tasarım ile tasarlanan, uzun tesettür tunikler, geniş kuşak aksesuarı ile tunik hareketlendirilmektedir. Tunik seçiminde doğru renk tercihinde bulunulmalıdır.

 

You must be logged in to post a comment Login