En İyi B2B ve Finansal Hizmetler Web Tasarım Şirketleri Açıklandı

DesignRush, web tasarımının potansiyel müşterilerle etkileşimini ölçmek için detaylı bir araştırma yaptı. Yapılan araştırma sonrasında da en iyi B2B ve Finansal Hizmetler Web Tasarım Şirketlerini açıkladı. DesignRush’a göre Magna Dijital Pazarlama Ajansı en iyi web tasarım ajansları arasında yer aldı.

DesignRush tarafından gerçekleştirilen araştırmada ticari alıcıların %70’inin önemli bilgiler ve diğer içerikler için web sitelerini araştırdığı, bununla birlikte, düzeni veya içeriği ilgi çekici değilse de alıcıların yaklaşık %40’ının buldukları web sitesini hemen terk ettikleri belirlendi.

DesignRush’a göre bu bulgu, web tasarımının potansiyel müşterilerle etkileşim kurmanın anahtarı olduğunun açık bir göstergesi.

Markaları uzman ajanslarla birleştiren bir B2B portalı olan DesignRush , araştırmanın ardından, işletmelerin dönüşümleri artırmasına yardımcı olmak için en iyi B2B ve finansal hizmetler web sitesi tasarım şirketlerinin listesini yayınladı.

Türkiye’deki dijital pazarlama ajansları arasında yaptığı işlerle dikkat çeken Magna Dijital, dünyada da Kanadalı, Amerikalı, Avrupalı ajanslar arasında en iyi web tasarım şirketi olarak kendine yer bulmayı başardı.

Yapılan araştırma ve en iyi B2B ve Finansal Hizmetler Web Tasarım Şirketleri en başta Yahoo Finance olmak üzere onlarca haber portalına konu oldu.

İçinde Magna Dijital Pazarlama Ajansı’nın da yer aldığı en iyi web tasarım ajanslarının listesini görmek için finance.yahoo.com/news/top-b2b-financial-services-website-105000937.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

En İyi B2B ve Finansal Hizmetler Web Tasarım Şirketleri Açıklandı

x